emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як завжди оригінальний та проникливий погляд сільської аналітики

Доброго здоров’я, друзі! Ітак, шо нам сьогодні цікавого принесли у дзьобах соколи міжнародної журналістики? А принесли вони нам такоє, від чого маститі сценаристи Голівуду, які спеціалізіруються на шпійонських детективах, масово впадають у творчу депресію, понімаючи, що плоди їхньої фантазії просто дитячий вереск в порівнянні з реальними собитіями сьогодення. Січас на наших з вами очах реальне життя дає такий мастєр-клас по мистецтву детективних сюжетів, до яких создатєлям нєкогда непоганого серіалу “Шерлок” ніколи не дотягнутися.

Таким образом, жизнь ввергає світовий кінематограф у кризу, зато дарує нам чимало сюжетів для гімнастики ума, чим ми з вами зараз і займемося. Всі готові? Каву заварили? От молодці! Приступаєм.

Ще один з героїв української клясики Микола Гнатович, просторікуючи в холодку про американський імперіалізм, утверждав, шо “в них разведка дуже харашо работає”. І ми бачимо як американська разведка, виконуючи мудрі настанови Леся Подерв’янського, развернула таку бурну дєятєльность, шо многі современні політіки вже і в туалєт бояться ходити, подозревая віздє глазок відеокамери, чи харашо замаскірований мікрофон. Так, бідолашні й терплять, а ми часто удівляємся, чого це в політиків пики такі напряжонні.

Сначала, як ми бачили, американські спецслужби практично перед фінішною чертою президентських виборів поставили Хіларі Клінтон елегантну подножку. Буквально за два дні до виборів опублікували якийсь дурний компромат, будто Хіларі не вміє пользуваться електронкою, американці презрітєльно улюлюкнули, і Хіларі красіво гепнулася перед самим фінішем, пропустивши вперед Трампа.

Но Трамп рано обрадувався. Ті ж самі спецслужби, войдя во вкус, начали видавати свіжоізбраному Дональду Фредовичу порції отрезвляющих звіздюлін, цель яких поставить нового презідєнта в стойло і заставить його чемно служити світлим ідеалам американського імперіалізму.

Ще одразу після обрання Маккейн порадив Трампу не напрягаться і слухаться Пенса, Гінгріча і інших розумних ястребів, які плохого не посовітують. Однако Трамп оказався не дуже сообразітєльним, і находясь в ейфорії ним самим не очікуваної победи, до тонких намйоків не прислушався. “Ну шо ж”, понімающе кивнули ястреби і дали отмашку спецслужбам. Ті козирнули і відвісили Дональду Фредовичу очередну звонку затрещину – учора одне з американських агенств опублікувало компромат на Трампа, який особенно інтєресно було почитати місіс Меланці Трамп.

Показатєльно, шо з усього бурного жизнєннього путі Трампа гурмани із американських спецслужб ізбрали не дуже цнотливі епізоди веселого врем’япровождєнія Трампа в Москві. І таким образом спецслужби поразили дві мішені одновременно – вилили на голову Трампу відро крижаної води, даби той поостив мальоха, а заодно вибили з рук Хуйла козирну карту. Котору Хуйлуша явно держав у рукаві на случай встречі із американським колегою на предмет дєлєжа зємного шара. І мечтав, шо єслі Трамп заартачиться, то можна буде показать йому одну фотографію з московського готельного номера, на якій видно, шо Трамп не якийсь там мачо, а обичний старий пердун з не дуже убедітєльними государственними способностями. Після чого Трамп, по замислу Хуйла, тут же мав войдя в роль Полихаєва отдать йому зв’язку ключів від воріт Києва, Тбілісі, Кишинева, Праги, Варшави, Берліна і Лісабона. А послє другої подобної фотографії і ключі від Овального кабінету в Вашингтоні, куда Хуйло би приїзжав на виходні резвитися з Дімкою Медведєвим.

В принципі, історія США ще не знає случая, шоб презідєнт піддавався гонєніям і травлі такого масштабу ще даже не вступивши в должность. Дід так собі думає, шо ці гонєнія і травля носять покашо педагогічний характер, но єслі вихованець Трамп не візьметься за ум, то ястреби не збавляя оборотів поведуть діло до імпічменту. Угроза якого болєє чим вероятна – демократи проголосують дружно “за”, так само проголосують в случаї чого і руспубліканці, бо республіканців варіант із презідєнтом Пенсом вполнє устраює. Нам такий варіант тоже вполнє собі нічого, не устраює він лише Хуйла. Но його і спрашувать ніхто не буде, Хуйло – мелкий дрищ світової політики, вагу і значення якого роздули ті ж американські спецслужби для удобства мочілова новообраного презідєнта Трампа. А дурне Хуйло й повірило і возомніло о сєбе нєвесть что.

Думати, шо спецслужби США дєйствують самостоятєльно було би неправильно, за ними явно проглядують силуети групи вліятєльних американських товаріщей, яким не нравилися ні Хіларі, ні Трамп. І вони акуратно, но сильно вгатили по обох кандідатах в презідєнти. Но рассудили, шо з Трампом в кріслі презідєнта їм буде впоратися легше, ніж із відьмою Хіларі. Котору, в случаї ізбранія, довелося б витягати з Овального кабінєту баграми при помощі сверхмощних Катерпіллерів. Трамп же слабеє, уязвімеє, а значить має бути послушнєє. Єжелі же паче чаянія Трамп окажеться неперевоспитуєм, то його й легше буде викинуть із крісла презідєнта при помощі обичного голосування в Конгресі, вердикту Верховного суда і двох охранніков. Які виведуть Трампа під рученьки на лужайку перед Белим Домом і дадуть йому копанця під сраку при большом стєченії преси й телебачення.

Якщо ж раптом поток компромату на Трампа іссякне, то це нам вірний знак – Дональд Фредович нарешті всьо поняв і согласився нічого не робити, і ні у шо не втручатися, як того від нього і вимагають серйозні та впливові люди з американського істеблішменту.

Прикметно, шо педагогічні заходи, які застосовуються в отношенії Трампа, возимелі вже вплив на возможного госсєкретаря США Рекса Тіллерсона. Містер Тіллерсон оказався хлопчиком сообразітєльним і поняв, шо єслі не предпринять срочних мер, то не бачити йому крісла госсєкретаря, як своїх вух. Впрочем, як подейкують знающі люди, Тіллерсон всігда був ястребом, тільки розводячи Росію на дєньги удачно прикидався респектабельним і лояльним до Кремля шулєром. Але тепер слухаючи виступлєнія Тіллерсона печальна лошадь Лавров лише грусно вздихає і сховавшись в укромном уголке ностальгічно осипає портрет Керрі жаркими поцелуями.

Кремльовські аналітіки находясь від проісходящого в США в нєктором ступоре, видають на гора порції вже нікуда негодної ахінєї, просторікуючи про возможне нахождєніє між Хуйлом і Трампом общого язика по вопросу совместного мочилова Китаю і Ірану, на шо Хуйло може піти в обмін на Україну та постсовецьке пространство. Лічно дєдушка всігда радіє, коли кремльовські аналітіки починають верзти подобну чепуху і дуже сподіваюся, шо в китайців та в персіян їхні посольства в Москві харашо работають. І шо Сі Цзинь Пін регулярно получає написані каліграфічними ієрогліфами сводки про тайні плани Кремля бортануть Китай в угоду США. Такі ж сводки, лише перською в’яззю, наверняка получають у Тегерані і товариші Хасан Рухані та Алі Хаменеї. І все це дуже сприяє згущенню атмосфери довіри між Росією та, соответственно, Китаєм і Іраном. Таким образом, наївні сподівання Хуйла договоритися з Америкою шансів на реалізацію практично не мають, зато іспортити отношенія з Китаєм, Іраном, Індією, Туреччиною та множеством інших стран Хуйло вполнє може.

І взагалі, в діда сильні подозренія, шо мірова закуліса цинічно та грязно іспользує Хуйла в своїх інтересах, які до мрій Хуйла не мають ніякого відношення. Зато недалеке Хуйло досі ошибочно мнить себе суб’єктом міжнародної політики та ще й самим вілятєльним на планеті. А насправді ним маніпулірують і тихо посміюються.

Трамп же явно в презідєнти не готовився і вів розмірене життя американського мільярдера, наслідивши по всьому світу і не дуже турбуючись, шоб оті сліди не попали в поле інтересів разведслужб. Тому несложно предположити, шо компромату в американської разведки на нього цілі ешелони. Вони явно собираються видавати їх нагора не сразу, а порціями і єслі буде отмашка мочить Трампа всерйоз, то на сцену виїде вагонетка з доказами неуплати Трампом налогів. Ось цього Трампу добрі американські гражданє точно не пробачать і сприймуть його імпічмент з чуством глубокого удовлєтворенія.

Ці собитія в США можуть возиметь вплив і на європейські вибори, європейські політики тоже будуть яросно відбиваться від подозреній в якшанії з Хуйлом, бо Хуйло прокажонний. А єслі й будуть обрані, то робитимуть все, щоб їх ніхто не запідозрив і тайному зговорі з Хуйлом, бо такі подозренія для западного політіка становляться смертельно опасні, а пример Трампа буде яскравим цьому свідченням.

Сам Хуйло цього не понімає, він взагалі розуміється в геополітиці як вовк на зорях. Тому совершатиме нові й нові ошибки, послідовно піднімаючи Росію до нових сяючих вершин маразма й політичного одіночества. Одновременно Хуйло традиційно недооцінює Україну, щиро вважаючи її розмінною монетою. А це вже стратегічна ошибка Хуйла і колись в далекому майбутньому історики так і напишуть: “Вопиющая недооценка субъектности Украины со стороны тогдашнего руководства РФ и стала первопричиной крушения власти Б.Б.Хуйла, а также последующих трагических событий в России, последствия которых ощутимы и поныне”.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, держим кулаки за полонених, допомагаємо Армії і впевнено дивимося в завтрашній день.

Та слєдім, шоб віздє був порядок! А не то, шо січас

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments