emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Відповідь балаболу Саакашвілі

Комітет виборців України відповів Саакашвілі: "Чудовий оратор, проте у своїх промовах він завжди був схильний до перебільшення. Особливо зараз, коли він втратив свій пост в Одеській області."

А екперти проекту "Дослівно" проаналізували інтерв’ю Міхеіла Саакашвілі на телеканалі «NewsOne» і дійшли висновку - з 5 фктів наведених Великим Грузином 3 - мали ознаки маніпуляції, а 2 - були відвертою брехнею.

Далі цітую.

" 1. Я ніколи не був помічений у популізмі.

Неправда
На посаді голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі не виконав переважну більшість своїх обіцянок.

2. Репутація країни сильно страждає. В Америці у нас жахлива репутація, в Європі у нас жахлива репутація.

Маніпуляція
Результати аналізу Reputation Institute свідчать, що протягом останнього року репутація України значно покращилася у світі. Згідно з рейтингом, Україна зайняла 59 позицію, покращивши показник на 9 сходинок порівняно з 2015 роком.

3. Якщо б я поїхав до Грузії, я б ці вибори виграв.

Маніпуляція
За останні кілька років у Грузії рейтинг політика різко впав. Парламентські вибори 2016 партія Саакашвілі зі значним відривом програла партії «Грузинська мрія».

4. Багато речей ми зробили. І коли мене звільняли, оголосили, що Одеса стала лідером за інвестиційною привабливістю.

Маніпуляція
Одеса традиційно посідає високі місця у рейтингах інвестиційної привабливості. За час перебування Саакашвілі на посаді голови Одеської обласної адміністрації, цей показник суттєво не змінився.

5. Це єдиний регіон України (Одеська область), де не беруть хабарів.

Неправда
Протягом останнього року в Одеській області затримали низку високопосадовців за підозрою у хабарництві. Зокрема, начальника управління міської ради Теплодара та одного з керівників Державної фітосанітарної інспекції області."

Здається - більше ніж промовисто. КВУ теж в порохоботи подався? Чи абсурдність заяв Великого Грузина очевидна вже усім, крім його фанатів?

І ще. Особисто для мене Великий Грузин закінчився тоді, коли кілька моїх одеських знаймих - активістів українських партій, пішли зі створених ним проектів, сказавши: "Трепло і балабол. Балакає про чесність, а сам живе в хоромах а-ля Пшонка".

От так.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments