emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Завтра інагурація Трампа. Погляд на подію від діда Свирида

Доброго ранку, громадяни моржі, їм сочуствующі і над ними насміхающіся. З Водохрещею вас, будьте мені всі здорові!

Дід понімає, шо Йордан правильніше празнувать в Йорданії. На Красному морі. Або на Мертвому. Но за нєіменієм поряд теплих водойм, дєдушка утром вийшов роздітий надвір і перехрестившись вилив на себе відро крижаної води. А потом ще одне, і ще одне. Бачили би ви морди котів, які нєдоумйонно виглядували з котєльної і дивилися на мокрого діда з удівлєнієм переходящим в іспуг. Кажеться, їхня впевненість в дідовому здравомислії сьогодні существенно пошатнулася.

І лише мій пес радісно гавкав та заважав обтиратися – діда він любить всігда і безоговорочно. Хотя, може просто привик, бо бачить подобну процедуру майже щоранку. Тому, єслі ви надумали сьогодні пірнати в ополонку, но до того не загартовувалися протягом тривалого часу, то лучше того не робіть. Бо то буде безвідповідальна авантюра, а здоров’я дорожче.

Ну а зараз, наливаємо собі гарячого чаю, або смачної кави і зручно вмощуємося в теплих кріслах та дивимося, шо вам тут дід понаписував.

Завтра в Хуйлостані великий празник, хуйлостанці подошли до цього празніка со слєзами на глазах і с сєдіною на висках. Етот дєнь вони приближали, как моглі - ето день інаугурації презідєнта США Дональда Фредовича Трампа. Правда, могли вони нємногоє, можно сказать нічого не могли. Бо коли вільні люди вибирають собі найомного менеджера, то мнєнія зарубежних холопів не спрашують.

Тєм нє менєє, Хуйло вже й сам пошов на поводу в мірової преси і наївно повірив, шо допоміг Трампу ізбратися на должность презідєнта США. І тепер тихо й терпляче, як і положено холопу у барського крильця, жде від баріна Трампа заслужену копеєчку на чай.

Насправді, як це зрозуміло всім вменяємим людям, Хуйло просто вертівся там у серйозних людей під ногами і серйозні люди рішили іспользувать Хуйла в своїх пасьянсах. Та зробили з нього пугало. Наділи на Хуйла драний плащ, дали в руку мишку від комп’ютера і виставили оте чучело посеред поля. Вітер колише поли драного плаща, і здалеку може здатися, шо то Бетмен. Хотя єслі подивитися ближче, то ми побачимо, шо того опудала віздє лізе вата. Однако, американська преса майстерно роздуває скандал про хакерські атаки, і про связь Трампа з Хуйлом, бо американська преса того Трампа не любить. А коли ти когось не любиш, то склонєн приписувать тій людині любі мерзості. Ну а найбільша мерзость, яку лише можна уявити в сучасному світі – ето канєшно протівоєстєственна связь з Хуйлом.

Нелюбов преси до Трампа отримала учора яскраве підтвердження у вигляді заяви прес-пула Білого Дому, в якій акули пера без обіняков об’являють Трампу війну. При чому войну тотальну. Ця заява облетіла весь світ, журналісти по всьому світу заздрісно ковтнули слину, а в Кремлі здєлан нєутєшітєльний і ужасний вивод – тайна рука мірової закуліси начинає травлю Трампа і добром ето не кончиться. В Кремлі явно занєрвнічали і не разобравшись в ситуації бросилися Трампу на помощ. Хоть він Хуйла про помощ і не просив.

Но відбиться від назойлівої помощі Хуйла ето всьо равно, шо бороться з приложеніями яндекс.ру. Тепер, то печальна лошадь Лавров розказує про переодітих в женське американських діпломатов, то Хуйло патякає про простітуток – в общем, два дуралєя в свойом репертуаре. З часом Трампа в Америці мочитимуть дедалі сильніше, значить і предложенія непрошеної помощі від Хуйла будуть дедалі назойлівеєє і нєпрілічнєє - Трамп цей вірусняк уже подхватив. І тепер шо би він не робив, весь час вспливатимуть окна дурацьких предложеній з доменом «ru», постєпенно доводя американських пользоватєлєй до ісступлєнія. А также гострого бажання найти разработчиков того спаму і довго та з наслаждєнієм бити їх головами об гострі стіни московского Кремля.

Серйозні люди в США, однако, наблюдають за проісходящим задоволено чокаясь стаканами віскі с содовой, хотя публічно хитають головами і сокрушонно аяяйкають. Но насправді, ситуація в них под контролем, большинство в Конгресі сплочонне, ключові должності в адміністрації розподіляються між ястребами та бешеними псами. І даже в СБ ООН іде свіжа бодра дамочка, від якої клоуну Чуркіну послаблєній ждать не варто, бояришнік йому утєхой.

Таким образом, Трамп завтра заступає на роботу до групи сурових товаріщей во главе з Майком Пенсом. Який кстаті принесе присягу, як і положено, раньше Трампа. Але цього разу це виглядатиме досить символічно. Круг предусмотренних тими товаріщами об’язанностєй Трампа для нього привичний – ніхера не робить, іногда виступать по-тєлєвізору, кататься по США і по світу та наслаждаться жизнью. І стараться ні у шо не вмішуваться. Якщо ж він не удержиться і сам полізе до ричагів управління, то получить больно по руках, а то й очутиться на вулиці. Бо порушників трудової дисципліни увольняють даже в такій демократичній країні, як США.

Вот ето то нємногоє, шо дід має сказати накануні інавгурації 45-го презідєнта США, а як буде насправді – поживем і побачим. Нам своє робить і ніякий Трамп не помішає нам жити щасливо та заможно. Єслі ми того самі захочем. Ну а єслі нам хтось заважатиме, то хай тих негідників настигне сувора кара, вплоть до висшої міри наказанія - принудітельного читання полного собранія заявлєній Савченко Н.В. Амінь!

Всім же хорошим людям, яких громадне большинство, дідусь бажає здоров’я і щастя, та напоминає, шо більша частина зими вже позаду - до весни осталося всього нічого, буквально пару празників з Днем влюбльонних включітєльно. В діда тоже намічається невеличке свято – вихід другого тому “Історії”, надіюся це важливе для мене особисто собитіє додасть трохи радості і в нєкотору кількість українських родин. Принаймні, вся наша команда готує ту книгу з великою любов’ю. Ну а про дату її виходу скажу тоді, коли матиму на цей рахунок точні сведєнія.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за полонених, допомагаємо Армії і бережемо рідним та близьким здоров’я й нерви.

І слєдім, шоб віздє був порядок. А не то, шо січас

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments