emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Свирид Опанасович міркує...

Ми тут на жизнь жалуємся, а міжнародні котіровки України невпинно ростуть - за нас уже дають цілий Китай.
Во всяком случаї “Файненшл таймс” пише об етом нє стісняясь.
Ще недавно за Україну давали лише якусь Сирію.
Оказалося дешево, рішили накинуть ще й Іран.
Тоже “малавата будєт”.
Тепер стоімость України равна сумарній стоімості Сирія + Іран + Китай.
Ростемо ж ми - гей! І це ще Хуйло з Трампом і торгуваться не начав.

Чи не пора Україні вступить з Китаєм у преступний сговор та начать уже продавать Росію. Не всю, канєшно. Сначала поділить між собою: їм Забайкалля, а нам - Кубань. Тут подтянеться Японія і потроху діло наладиться. Бурятію – монголам, Карелію – фінам, Калінінград німця... нє. По Калінінграду проведем тендер – може поляки чи литовці куплять. Шо ще? Ага. Ердогана можна заінтєресувать перспективою протекторату над Татарстаном, думаю согласиться.

Чи може всьо-таки заінтєресувать ідеєю розпродажу Росії не Китай, а Трампа? Чоловік він у цьому ділі опитний, знающий. Большинство йому в Конгресі буде обеспечено, многі захочуть поучаствувать фінансово. Та й Мексика, єслі ми переключим вніманіє Трампа на Росію, нам лише спасіба скаже. :)

І главне, нарешті вгамуються наші ЗМІ. Які з любої фігні, які публікують разні Темерки, устраюють на рівному місці істерики, псуючи небайдужим громадянам настрій. Нехай лучше ватніки псіхують та спати не можуть, чутко прислушуючись чи не купив його вместє з диваном якийсь узкоглазий китайський рабовладєлєц.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments