emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Про бої від Петра Шуклінова

- Гібридні війська РФ ввечері знову намагалися прорватися в районі Авдіївки і знову зазнали втрат. Росіяни використовують заборонені види зброї, танки. Дані на 19:00. Не знаю, яка це за рахунком вже марна спроба. За даними знайомих з розвідки, втрати РФ оцінюються в ~40 осіб за день боїв. ВСУ втратили чотирьох. Є поранені. На ранок буде свіжа інформація.

Я був в цьому районі. Це добра місцевість для оборони. Хороша позиція для м'ясорубки. А терористи не втомлюються подавати витратний матеріал, поки артилерія ВСУ демонструє професійні навички. Бої йдуть з холодною головою.

У той же час російське командування, як кажуть, поводиться нерозумно, не береже людей і просто утилізує. Росіяни намагаються приховати втрати, в том числі серед командирів бойовиків. Ні слова про десятки вбитих.

Росіяни діють перевіреним методом - закидають числом. Адже жінки ще народять. Брешуть про сотні вбитих українців, розстрільні команди Правого сектору. Скажена брехня. Про десятки трупів росіян і місцевих бойовиків - ні слова.

Куди ви лізете? Навіщо вам ці гроші, коли не буде ніг, рук (в кращому разі)? Навіщо помирати за інтереси Газпрому, коли можна жити мирним життям. Йдіть додому. Повертайтеся до своїх омськів, орлів і челябінськів. Вмираєте ні за що. І навіть вашу смерть ніхто не згадає в "сводках новоросії". Безіменні ідіоти.

Subscribe

 • Россия и кроличья нора

  Павел Казарин Не надо обсуждать российскую оппозицию. Потому что в России нет оппозиции. Все просто. Оппозиция должна бороться за власть, а…

 • Зеленський та суди

  Михайло Жернаков 4 ч. · Я думав, що після масштабних протестів по всій Україні і 10 000 людей під ОП в суботу…

 • Черти из табакерки

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska . 11 ч. · Что-то знакомое слышится в этом многолосом гуле…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments