emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Донецк. Утро. Российский государственный терроризм

#Терміново!!!!
Близько 05.40 ворог випустив по Авдіївці чотири пакети "Градів", тобто 160 ракетних снарядів. Стріляли з Донецька, як свідчать донетчани в соцмережах - 4 установки РСЗО "Град" били з чотирьох різних точок з цивільних житлових кварталів.

В Авдіївці є руйнування, є жертви серед мирного населення. Горить газова труба. Як повідомлялося раніше, ворог ще звечора зруйнував обстрілами останню гілку електропостачання міста; завод змушений був припинити постачання тепла в квартири авдіївчан. В місті немає електрики, води, тепла, і тепер газу.

В Авдіївці оголошений надзвичайний стан. Створено штаб НС, до якого ввійшли керівники місцевої влади та силових структур.

Прес-конференція з журналістами з приводу критичної ситуації в Авдіївці відбудеться о 10.00. Склад учасників прес-конференції уточнюється. Від 72 ОМБр буде присутній заступник командира бригади підполковник Олександр Самарський.
Daniel Rodriguez


Донецк, 7:00, 31.01.2017, Ленинский район.

Российско-фашистские оккупационные ВС РФ ведут огонь из РСЗО БМ-21 ГРАД прям из дворов жилых домов прикрываясь как щитом мирным населением.
Вот доблесть россиян, вот дух русского мира, вот вся их сущность.
Мы помним как сказал их главнокомандующий Путин:
"И пусть кто-то из украинских военных попробует стрелять в своих людей, российские военные будут стоять позади людей, не спереди, а сзади".
Это российский государственный терроризм в 21-м веке.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments