emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика про світову дипломатію

Доброго здоров'я, друзі! П'ятниця надворі, іде найкоротший місяць зими, весна не за горами. Вмощуємося зручненько і вгризаємося здоровими зубами у шось вітаміносодєржаще. Щоб потім весною ніхто не скаржився на авітаміноз та понижений тонус.

Політичні обозреватєлі всього світу пирскають від сміху в кулаки, наблюдаючи, як Хуйло привставши на задні лапки вже два місяці преданно дивиться на Трампа. Ловлячи кожне його слово і сподіваючись почути шось обнадьожующе. Дажу у вчорашній заяві госдєпа США Кремль умудрився розгледіти надєжду на лучшеє, бо привичної жорсткості там будто би нема. Не розобравшись в ситуації Марія Захарова тряхнула давно немитою гривою і пустилася в пляс, а кремльовські ЗМІ сразу же радісно забили в шаманські бубни, лікуя з приводу предстоящого якоби прощенія Хуйла. Яке якоби ось-ось має настати.

Втім, радість кремльовських шаманів преждєвременна, Америка відповідає на ті сподівання не «ось-ось», а «осьосьо». Ніякої зміни в позиції США не наблюдається, а зовсім даже навпаки: і полномочна делегація Америки в ОБСЄ, і нова простпред США в Совбезі ООН Ніккі Хейлі дуже внятно і члєнораздєльно заявили, шо в загостренні ситуації під Авдіївкою винувата Росія. Котора должна нести ответственность і так далі в тому ж дусі.

Казати, шо оті діпломати пороли отсєб'ятину можуть лише люди, які не уявляють рівень дисципліни в структурах госдєпа США і як ота махіна миттєво реагує на малєйші зміни в політичній обстановці. І то, шо Чуркіну напомнили про Крим, підкресливши, шо отмени санкцій до повернення півострова Україні не буде, тоже не самодєятєльность міссіс Хейлі. Не зря же Чуркін взвілся ужом, довго й привично бризкав слюною, пока його не остудив український постпред. Но Чуркіна вже й так не дуже слухали – виступлєнія постпреда РФ в ООН давно вже нікому неінтересні.

Аналогічною була позиція і європейських постпредів в ООН, всі хором повторили прежні обвінєнія в адрес Росії, стараючись говорити в унісон з тональністю українського виступу. Українські глядачі невдоволено скривилися «знов патякають, знов «глибоко стурбовані», знову лише балачки», а от обізнані експерти зробили висновок, шо тепер отмени санкцій ожидать точно не приходиться. І наїздів на Україну щодо проведення виборів в ОРДЛО до очищення території від окупантів також не буде. Бо вимагати таке після присвяченого Авдіївці засідання СБ ООН можуть лише ідіоти, а європейські політіки ідіотами виглядати не дуже хочуть, - подчоркують незалежні обозреватєлі і глубокомислєнно дивляться в об'єктиви телекамер. В цей час на іншому телеканалі радосно гігікаючи скаче Марія Захарова, а чого вона скаче експерти не кажуть. Лише смущонно червоніють і дивляться кудись убік.

Дальше – больше. Сам Трамп на вопрос про ослаблення санкцій вчора удівльонно приподняв брови, а його прес-секретар розширив мисль свого шефа в тому дусі, шо пока РФ не виполняє предписаній предидущого главврача, ні о каком оздоровлєнії отношеній з больним і мови буть не може.

Реакція Хуйла нікому невідома, бо її просто нема, Хуйлу січас не до того. Бо він зараз зайнятий намного болєє важливою справою – впоспітанієм президента Руспубліки Білорусь Алєксандра Ригоровича Лукашенки. Хуйло взявся за бугая Луку обома руками і питається совершить бросок через бедро, бо шось бацька став строптівий і непокорний. Лукашенко відітє лі не хоче оплатить борг за газ, який лідер свободної Білорусі і не думав Хуйлу повертати. Він же не ідіот.

Хуйло существо жадне, воно обідилося і с воспітатєльной целью начало закопувати на кордоні з Білорусією прикордонні стовпи. Шоб, як сообщається, остановить потоки граждан 80 країн, яким коварний Лука дав безвізовий режим. І оті потоки, по мнєнію ФСБ, зараз масово їдуть в Білорусь, шоб перейти лісовими тропами кордон з великою і ненаглядною Росією, несучи в баулах хамон, банани, креветки, живих гусей і прочу європейську гадость.

Но Лукашенкові, которий не раз бачив Хуйла вблізі і в самих непрілічних позах, добре відомі його больові точки. По яких Лука зараз безжально давить твердими й негнущимися пальцями сільського механізатора. Тому залунали угрози про возможний вихід Білорусі з Тайожного союза та з ОДКБ, Лука грозиться повернуться ліцом к Западу, а к Хуйлу войсками і т.д, і т.п. Такі угрози завжди мали на Хуйла благотворне вліяніє та заставляли його холодіть від страху, ставать в'ялим і уступчивим. Чим закінчиться теперішнє борюкання дзюдоїста з хокеїстом казати пока шо рано. Однако, всі напряжонно ждуть, коли ж хокеїст того плюгавого дзюдоїста хуйне нарешті клюшкою. Наблюдаєм.

Тут дідусь має поскаржитися вам, друзі, на одного персонажа, якого я свого часу приголубив і ждав від нього свіжих апетитних тем для своїх обзорів. Ето мій любимчик Сірожа Глазьєв. У всіх нормальних блогерів є свої любимчики, яких вони з насолодою препарірують, а вот дідові не повезло. Якийсь отой Сірожа став млявий, ховається за спинами інших кремльовських звірушок і длубається пальцем в носі. Замість того, шоб єжеднєвно видавати на гора нові порції вкусної чепухи, як він уміє. Дід виносить Сірожі послєднє предупреждєніє – єслі ти, Сірожа, не ісправишся і не порадуєш нас новою смішною херньою, я тебе з любимчиків викреслю. І переключусь на Марію Захарову чи Наталью Поклонську. Хотя дідові, як мужчині, насміхаться над дамами дуже не хочеться, я чуствую себе в таких случаях неловко. Так шо, Сірожа, соберись, бо вижену з любимчиків і обратно не візьму, хоть би ти у діда в ногах валявся.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за українських полонених, і допомагаємо нашій героїчній Армії.

І слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січас.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments