emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Диванним героям та агресивним дурням

Замість того, щоб зробити позитивну паблісіті про те, що Україна не покинула своїх громадян в Авдіївці, а годує їх, обігріває, дає елементарну підтримку, щоб вони не заклякли з голоду і холоду, в мережі шириться тенденційні і абсолютно недоречні месиджі і фото.

Нагадаю, ці люди не в "дНР", вони на нашій стороні. Чого ви на них накинулись? Що вони не воюють? Сьогодні луганчанин загинув. Молодий військовий наш. Луганчанин! Мало? Почитайте к-сть загиблих воїнів з Донеччини і Луганщини. Так, вони не є рафінованими патріотами. Але ми поступово їх змінюємо. Нові покоління вже цілком проукраїнські.

І чому саме зараз ці претензії? Саме в дні, коли їхні хати бомбить Росія? Вони якраз почали роздуплятись, і відчувати на собі всі принади руsskого міра. Поїдьте в Маріуполь і подивіться як там думка змінилась після того як по ним градами насипали. Якраз нагода сказати їм: "От бачите всю красу ваших мрій". А ми їм кажемо: "Яка свинарня, їдйть нах"… Замерзлим людям з сопливими носами… Пздцпанове.

Subscribe

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Петро Порошенко для Gazeta Wyborcza

  Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам «Історія є найнебезпечнішим витвором хімії інтелекту……

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments