emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Заява правлячої коаліції з приводу з приводу висловлювань посла Німеччины

Заява парламентських фракцій Партії #БПП та «Народний фронт»: Заява посла Німеччини про проведення виборів на Донбасі при присутності російських військ суперечить Мінським домовленостям

Ми вважаємо, що така заява посла йде врозріз з офіційною політикою Німеччини, суперечить Мінським домовленостям, і тим, що Німеччина є активним учасником нормандського формату, та всім зусиллям щодо мирного врегулювання, зокрема, позиції Канцлера Ангели Меркель, якій ми особисто дякуємо за активну участь.

МЗС України повинно негайно викликати посла Німеччини для того, щоб почути спростування тієї заяви. А Міністр Павло Клімкін повинен доповісти українському парламенту про результати такої розмови з послом, бо це не є офіційна позиція.

Ми хочемо подякувати Меркель, Німеччині за їхню підтримку України, щодо підтримки санкцій, а також депутатам Ребеці Гармс, Марілуїзі Бек, які були на Донбасі і бачили іншу картину, реалії війни.

Цього посла ми запрошуємо поїхати на Схід, Авдіївку – побачити реалії, які там відбуваються. Ми хочемо запросити німецьких парламентарів, а також від імені парламенту запрошуємо усіх парламентарів світу організовувати логістику, щоб вони їхали на Донбас і бачили, що там відбувається, і доносили все до світу.

Сьогодні відзначається 25-річчя відкриття Німецького посольства і посол запросив на прийом. Ми повинні бойкотувати захід. Не йти на прийом до німецького посла і в такий спосіб висловити свою принципову українську позицію.

Позиція парламенту чітка – жодних виборів на Донбасі не буде до того часу, доки російські війська не заберуться з української території. Поки українські війська не повернуть контроль за україно-російським кордоном.

Будь-який сценарій капітуляції – який нав’язують Україні такі олігархи як Пінчук, які друкують свої статті в газеті «The Wall Street Journal» і підтримують в Давосі сніданки, а зараз готуються до Мюнхенської конференції – не пройдуть, відповідно до Резолюції ООН про те, що Росія окупант, і Крим – тимчасово окупована територія.

Народ України і влада єдина в тому, що ми повернемо Крим, і жодні олігархи не мають права нам диктувати, що ми маємо робити. Наш курс до НАТО, європейської інтеграції – це можливості реформувати країну і ніхто не збирається від цього відмовлятися.

І будь-які спроби нав’язати сценарій капітуляції не пройдуть, і це меседж до всіх українських олігархів, щоб вони не використовували міжнародні площадки, щоб просувати і нав’язувати думки проти інтересів України, разом з послами, таким як посол Німеччини.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments