emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Спочатку треба навчитися жити не в борг, а потім утверджувати мораль,,,

...ахметівські шахтарі мучаються в шахтах ДНР,
------------------
видобуваючи вугольок. І платять, як каже Ю. Тандіт, 20 млрд. податків щорічно в бюджет України. 20 млрд! Звичайно ж, якісь відступні вони платять і Захарченку з Плотницьким. Може й чималі. А хіба в нас підприємства не платять рекетирам та рейдерам? Суддям і бандитам?

Бо ж інакше, на чиї гроші, як ви думаєте, живуть оті блокатори залізниці, хто їх годує, вдягає? ВСУ? Волонтери з наших пожертв? З чого вони годуються, якщо жодної товарної продукції, окрім протесту, не виробляють?...

Коли в країні немає грошей, треба використовувати всі можливості для їх заробітку: збирати порожні пляшки, відкрити казіно і публічні будинки, продати землю - байдуже. Спочатку треба навчитися жити не в борг, а потім утверджувати мораль,,,

Від себе: Золоті слова. Бо слухаючи деяких патріотів та борців за соціальну справедливість, розумієш, що їх високий патріотизм та моральність вимагають врешті решт продовжувати позичати закордоном гроші й дотувати соціалку. А недостаиньо паріотичного  національного виробника, буржуя та олігарїха, який тим не менш платить податки, ьоргує на експорт забепечуючи країну валютою, треба знищити, забуцегарити. Й жити у царстві патріотизму та справедливості за чужий рахунок.

Така програма, попри її анекдотичне звучання, іноді здійснються, але в омеженому часі. Бо, починаючи з якогось моменту, перестють давати в борг. Україна, як раз, у подібному стані.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments