emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кремлівський агент Надя Дупа

Знову про ганебні маніпуляції Кремля і днрівські вояжі Надіі Савченко - героїні путінської пропаганди.
Ще раз спробую по поличкам розкласти для розуміння мислячих людей.
Реально, вже набридло згадувати і приділяти надмірну увагу цій події. Але написати спонукало те, що сьогодні прочитав у деяких ЗМІ. Суть така.

Буцімто якась терористична особа, котра назвала себе "омбудсменом" банди "днр" (вам не смішно?) десь ляпнула, що після візиту їхньої подружки, Україна повинна здійснити "хід у відповідь" і допустити їхніх "представників" провідати полонених бойовиків... Почули? Ще раз уважно послухайте і вдумайтеся.
Терористи, котрі спільно з окупаційними військами РФ, незаконно захопили частину територій суверенної держави, вимагають фактичної легалізації своєї банди, через допуск їхніх "емісарів" до тюрем в яких утримуються полонені бойовики.
Бо бачите, до них в гості приїхала аж сама Надія Савченко з депутатським значком і з якимось недогенералом, чи то недомаршалом з "війська медведчукового".
І тепер ми всі маємо перед ними прогнутися?... Тьху! Ульот.

Для тих хто не зрозумів, проведу аналогію на простому прикладі.
Уявіть собі, що терористи захопили літак і висунули вимоги. За власним бажанням, до них на борт проникає якийсь громадянин країни, котру бандити шантажують і починає спільно з ними відстоювати їхню позицію. Шиза чи не так?

А тепер юридично-правова сторона.
Так от, в суті своїй Надя Савченко - ніхто! Крім того, що має мандат депутата ВР України, котрий їй дістався в ході успішно розіграного російськими спецслужбами спектаклю під назвою "героїчна бранка Кремля" ( і всі ми цьому спектаклю аплодували, на жаль).
Звичайно, при цьому вона має всі привілеї і користується усіма пільгами народних обранців, включно з депутатською недоторканністю. Тупий піар із заявою "про зняття" залишимо для дурнів.

По-друге. Візит Савченко - це суто приватний візит, котрий був розбавлений черговими пропагандиськими сюжетами на російських і сепаратистьких ресурсах про її "бажання звільнити полонених". Не більше.
Цей візит не є позицією держави!
Савченко не вповноважена представляти Україну в жодних перемовинах будь с ким! Іі вояж не був узгодженим з жодними органами державної влади і містить в собі відверто провокаційну складову з яскравими елементами російської пропаганди і спроб дискредитації офіційної української влади. Перетин лінії розмежування Надією Савченко не здійснювався через офіційні КПВВ. Це факт.
Нардна депутатка туди проникла якимись таємними стежками, відомими напевно тільки їй. Мабуть заблукала... Йдемо далі.
Іі перебування в гостях у терористів широко і феєрично висвітлювалося російською пропагандою, де основним посилом було подати Савченко як "єдиного миротворця і правдоруба". Звичайно, це брехлива маніпуляція, що мала на меті одне - спробу медійної легалізації бойовиків "днр" через приватний візит народного депутата України, друга бойовиків Захараченка і Плотницького.

До речі, протягом перебування на окупованій території Савченко супроводжував російський спецназ.
А що, нормально. Мушу зазначити, що за нашою оперативною інформацією, на етапі чергової публікації списків, Савченко відвідала в Макіївці лише 2, а не 10 камер як вони повідомляли. Варто зазначити, що і наші українські в'язні були точно не в захваті від цього піар-шоу Савченко, бо й там давно зрозуміли справжню ціну цих маніпуляцій.
Крім того, нагадаю, що їй так і не передали жодного українського полоненого, що було б принаймні якимось позитивним результатом цієї акції.
Варто нагадати, що наприкінці минулого року, Україна в односторонньому порядку звільнила 15 полонениних бойовиків.
Натомість, російські терористи передали нам, через ту ж Савченко, двох незрозумілих дєвах, історія котрих викликає великі сумніви і запитання.

Зараз вони не віддали їй нікого. Гадаю, що питання зайві.

Отже, можна категорично стверджувати, що цей вояж "кремлівської диви" - це чергова піар-акція для російських ЗМІ. Не більше.

Тепер поясню суть технології Лубянки.
В Україні їхня Надя вже не формат, її давно розкусили патріоти. Сьогодні головні її прихильники це вата ватна. Вона в одному електорально-політичному полі з "оппоблоком", адептами "руського міра" і усіляких "медведчуків".
Останнім часом, Савченко випала з інформ простору, бо перестала бути цікавою, а слухати її відверту маячню мабуть набридло навіть відверто ватним телеканалам і ЗМІ.
Отже, Кремлю потрібна була причина для повернення Савченко на перші шпальти.
Оригінальністю не відзначилися.
Вирішили зіграти "стару пластинку" про бажання "визволення українських в'язнів".
І понеслося.

А тепер висновок. Все просто як божий день. Надія Савченко - це один з елементів гібридноі війни проти України в інформаційному просторі. Кремль використовує її для посилення російської пропаганди і спроб маніпулятивного спотворення реальності через відверто брехливі посили.
Насправді, держава здійснює всі необхідні заходи задля того, щоб визволити наших хлопців з полону. За два роки з російсько-терористичних буцегарень було звільнено і знайдено 3090 полонених і заручників! А формат "всіх на всіх" був запропонований Україною ще більш ніж рік тому, але РФ вперто ігнорує будь-які спроби реалізації.

Тому це точно не "ноу-хай" Наді Савченко, як пропагандони намагалися подати. І до речі, цікаво дізнатися про її "всіх на всіх", бо росіяни вимагають включити в процес обміну вбивць Героїв Небесної Сотні і приміром Штепу. Якщо Надя про це, то цього не буде ніколи! Крапка.

Маю надію, що почули і зрозуміли.
Не дайте собою маніпулювати.
Мудрості вам і незламного духу!
Слава Україні!

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments