emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Інший погляд на блокаду

На днях написала мені людина, яка постійно проживає на окупованій території бо не може покинути рідних та виїхати звідси. Інколи ця людина ділиться інформацією про переміщення ворожої техніки, або стану справ у ОРДЛО. Зміст повідомлення був такий:

"Блокада таки працює! Бойовики гризуться між собою, розлючені, віджимають шахти Ахмєтова, ціни на все злетіли майже вдвічі!"

Інша людина з окупованої частини Луганщини також не приховуючи свого захоплення пише:

"Блокада діє! Все подорожчало. Звісно, нам важко, але вата ще більш роззлючена, тож це придає сил".

Можна критикувати дії блокадників, вбачати помилки у розрахунках та планах протидії агресії, проте блокада все ж таки стає рушійною силою для змін. Зміни - це завжди певний злам ситуації, злами не бувають безболісними, вони впливають на людей, вимагають мобілізувати зусилля. Мої друзі та знайомі з окупованої території розуміють важливість виведення війни із площини "заморожування конфлікту", вони йдуть на певну жертву, по-своєму, але це не є чимось надмірним, кожний українець (не тільки за національною ознакою, але і ті, хто долучився до боротьби українського народу) у цій війні вже несе свою жертву. Хтось поклав ціле життя, хтось здоров'я, хтось втратив рідних, дім та інше...

У кожного своя жертва задля збереження країни, її незалежності, волі і кращої долі...
Звісно, війна не може вестись прямолінійно, майбутній переможець має виробити певну гнучку стратегію, але це зручне поле і для маніпуляції. Тож в умовах коли невідомо чи є "таємний план", чи він - лише прикриття для спекуляції і затягуванні війни, я обираю дію та ініціативу. Дія завжди надає зусиль для боротьби, бо ти бачиш процес і бачиш зміни, тільки зміни змушують владу діяти і приймати рішення, бо коли все як у болоті, то можновладці бояться діяти, бояться втратити свої крісла, погони, бізнес, тощо...Лише активна робота, а не імітація призводить колесо у рух і наближає перемогу. Тож я підтримую блокаду, як би важко вона не давалася, як би не хотілося послабення.

А якщо є якісь нормативні питання, то можна звернутись до статей Женевської конвенції щодо відповідальності країни-окупанта по забезпеченню цивільного населення окупованих територій продовольчими товарами і т.д. (http://www.un.org/…/de…/conventions/geneva_civilian_33.shtml)

Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments