emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

БлокуВата

Поспілкувався кілька діб в коментах зі свідками блокади. І якось саме народилося от таке.

Декалог свідка блокади.

1. Свідок блокади завжди правий.

2. Якщо свідок блокади неправий – дивися пункт перший.

3. Якщо хтось незгоден зі свідком блокади усно, чи-то на соцмережах, свідок блокади знає, що це презренний порохобот, який пише за методичками ФСБ за гроші Рошену.

4. Якщо десь проти блокади ОРДЛО збирається мітинг, свідок блокади знає, що оний примусово загнала влада, за гроші або під загрозою звільнень.

5. Якщо до учасників блокади приходять люди незгодні з блокадою, свідок блокади знає, що то - тітушки, а їхні лідери – кримінальні авторитети, антиманданівці та ватники.

6. Якщо серед противників блокади з’являться учасники АТО, свідок блокади знає, що то алкоатошники та аватари і слухати їх не треба.

7. Свідок блокади НЕ помічає на чому приїздить на блокаду нардеп Парасюк, з якою зброєю він ломиться до журналістів, як обкрадає машини журналістів і в яких готелях та з ким він живе – бо так нада.

8. Свідок блокади знає, що будка нардепа Семенченка розрослася не від перебування у Верховні раді – то наслідок героїчного поранення під Іловайськом.

9. Свідок блокади точно знає – вугілля Україні вистачить до страшного суду, заводи не зупиняться, електрика – буде, шахтарі на окупованих теренах сконають з голоду, але убивати українських солдат у банди ДиРи – не підуть, а хто вважає інакше – той презренний порохобот, що пише за методичками ФСБ за гроші Рошену.

10. Якщо раптом вугілля Україні не вистачить, заводи стануть, електрика зникне, а банди ДиРи поповняться безробітними шахтарями і підуть в атаки, свідок блокади точно знає, це сталося не через шкоду, що її країни завдала блокада, а через недбальство злочинної влади, яка три роки нічого не робила, лише сиділа на потоках і будувала бізнес на крові, і лишатиметься такою само злочинною, поки владою не стануть Соболєв, Семен та Парасюк.

За цим, во ім’я Сьоми, Єгорки і ногобійця Парасюка – редут!

Я по форумах і чатах лазію давно - ще з після Помаранчевої революції. З часів коли ми з Alexander Manuylenko на пару ставили в позу зю форум з одного російського сайту. Пам'ятаєш, Сань?

Я звертаю увагу завжди не тільки на те ЩО пишуть в коментах, але й на те ЯК пишуть. І от що я помітив. На Ютубі, під роликами присвяченими блокаді існує три типи коментаторів. Блокувата - тобто, прибічники блокади. Власне вата - вона регоче що бандерівці з бандерівцями воюють. І власне, противники блокади.

Противників - меншість. Але цікаво не це. Цікаво те, що блокувати в коментах а РАЗИ більше ніж було прибічників України під роликами про війну в часи ДАП і Дебальцево. Очевидно - більше.

Про що це говорить? Про одне з двох. Або - в країні блокувати виявилося набагато більше ніж було прибічників України під час гострої фази боїв - а це означає що патріотизм блокувати мунімум украй сумнівний і тобплять за блокаду далеко не тільки патріоти.

Або - на боці блокувати працює Ольгіно.

Що цілком логічно і очікувано.

Думайте.

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments