emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Блокіратори. Шахраї разом с дурнями

Щось не так у королівстві "блокіраторів". З Сумщини їх викинули під сідалищний нерв коліном. З Харківщиною теж не склалося "поблокувати".

Нещодавна заява Гришина та Парасюка щодо "переходу до другого етапу" - очевидний експромт, причому тупий. На блокування "російського бізнесу" вони елементарно не мають ресурсів.

Заявлене блокування відділень "Сбербанка" - відверта авантюра і показуха. Лише у Києві таких відділень 43, а ще є Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Житомир... Скільки на це все треба людей? А грошей? Хоча з грошима менш складно: з Москви підвезуть скільки треба.

Найцікавіше, що "Сбербанк" тримається, звичайно, не за рахунок приватних вкладників. він тримається за рахунок корпоративних клієнтів. А з ними розрахунки ведуться в електронному режимі, заблокувати який Парасюк не може ніяк.

Тож як для картинки у телевізор, аби навішати макаронних виробів на вуха фанатам Парасюка, "блокування" пари відділень "Сбербанку" піде, але реального результату не дасть. Тобто, наша сололдка парочкаи переходить до банальної показухи.

Тепер ось яке питання: чи планують Парасюк і Гришин блокати діяльність росіського таксі "Яндекс" у Львові. І чому їхній патрон і вождь Самопомочі пан Садовий взагалі дозволи цьому таксі "зайти" у Львів? Чи планують блокування росіських банків у Львові? Чи буде блокуватися робота Дрогобицького нафтопереробного комплексу "Галичина", 75% якого володіє група "Приват" і який працює на росіській нафті?

Головне: чи не значить цей "другий етап" звичайного "зливання" иершого через його цілковити провал?
Тепер прорсто демонструватимуть активність, аби фанати не прокляли за "зраду"
У нас "зрада" робиться швидко...

Привіт, любі "полуношники". Ну, що і треба було довести. В Торецьку поліція затримала 43 "блокіратора". Із зброєю. Тепер хтось сяде. Але ось що цікаво: ані Гришина, ані Парасюка там чомусь не було. Вони були в іншому місці. Звичайно ж - чисто випадково. А то раптом стрілянина, а вони ще потрібні ліваруції. Хай "корисні ідіоти" віддуваються.
Єгорка Зимін взаглі у теплому безпечному Києві. Збирає інших ідіотів - на "Майдан стонадять".

Цікаво, чи зрозуміли ті 43 "богатиря", що Парсюк з Гришиним їх тупо використали, а коли засмерділо смаженим, кинули напризволще?
Далі буде...

Як там ворона з мулька казала?
Главное - вовремя смыться?(с)

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments