emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Технологія та національна манія

У нас такий самий ефект як в росіян. Тільки там підозрілива та зверхня зневага та ненависть до зовнішнього світу на противагу власному божевільному самозвеличенню, а в нас - така сама підозрілива ненависть до нашої влади.
Технологія та сама, а найголовніше, що й автори ті самі. Спочатку штучно формується емоційний запит на відповідне сприйняття світу, себе, влади. А далі, за певними маркерами, людина колекціонує інформаційні підтвердження на користь тієї нав'язаної емоції без вимог щодо правдивості.
Для нас розроблена картинка, що викликає розпач, зневіру та ненависть до ВЛАДИ. Тих, хто пристав на цю позицію, правдою, фактами, цифрами, графіками чи аргументами не переконати, бо вони цього не хочуть, вони не шукають правди. Просто пригадайте бесіди на початку війни з росіянам і ви зрозумієте в якому зазомбованому стані перебувають наші зрадофіли. Цікаво, що перебуваючи під тим самим гіпнозом, вони впевнені, що вільні вільнолюби, бо вони ж проти ВЛАДИ, на відміну від росіян.
Subscribe

 • Сокира проти зелених

  Демократична Сокира 18 ч. · Влітку ми подали заяву щодо зливу операції вагнерівців. До Державного Бюро…

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments