emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тварина

Тут почали обурюватися шо Вова Поросюк з гордістю мсье де Біла оголосив президенту, що "Ніколи не голосував за міжнародні позики".

Не обурюйтеся. Що ви від нього чекали?
Іншого Вова сказати просто не міг. Добре, що хоч слово "позика" в його словниковому запасі присутнє.

Вова має потужну освіту - 9 класів і коридор. Вова гадає, що брати у борг ніззя. Це йому таксисти розповіли. А таксисти - вони неперсічні економісти, фінансисти (якщо хтось не знає - це дві різні царини), дипломати і полководці.

А для фанатів мсье де Біла відкрию страшну таємницю: навіть Сполучені Штати щорічно виходяять на ринки позик. І Японія. І Китай. І Німеччина. Чому - не пояснюватиму, ви все одно таких словєй як перекредитування, рекапіталізація, докапіталізація, (це теж трохи різні речі), євробонди, ваучери (це не ті бомажки, на яких вас комуністи нає... у 1992 році, а дещо інше), цінні папери, ОВДП тощо не зрозумієте.

Вам треба лише знати, що найбільший кредитор США наразі - Китай. А найбільший кредитор Китаю - США. Да, так світову фінансово-економічну систему влаштовано, якщо ви не знали.

І ще. Парасюк школу на трійки закінчив, тому йому буде це у новину, але вкотре для тих, хто мніт сєбя Карлом Марксом. Є така наука - військова стратегія. За цією наукою країна не може витрачати на армію більш ніж 5% ВНП (що таке ВНП знаєте сподіваюся?) на рік. Інакше дуже скоро економіка падає у штопор, з якого вже не вийде.

Ми зараз офіційно витрачаємо ті самі 5%. Але - офіційно. Насправді - більше. Бо статистика не враховує витрати волонтерів. А закони економіки і військової стратегії невблаганні: ці 5% - це усе, враховуючи витрати усіх: держави, волонтерів, групи осіб, що збирають кошти на літак "Вінницький колгоспник,

І це зрозуміло, панове, поросюколюби - якщо підприємець Петренко передав в АТО тону макаронних виробів то е значить, що він їх не продасть на ринку, не отримає грошей, не сплатить податок до бюджету, плюс на ці макарони витрачено борошно, елекрику, зарплатню працівникам, воду, бензин на транпортування і це все вимилося з обігу, а значит вдарило по Петренку і по економіці.

Ми зараз тримаємося виключно на зовнішніх запозиченнях та фінансовій допомозі (це різні речі) Заходу. Без них ми давно вже упали б. Навіть якщо при владі був би сам Христос та Його 12 апостолів. Бо після царювання Януковича станом на 27 лютого 2014 року на рахунках Держказначейства було лише сто вісім тисяч сто тридцять три гривні і шістдесят пять копійок. Усі гроші країни на той момент.

Подумайте над цим. Хоча звідки у поросюків мізки...

P.S. Щось сьогодні сталося. Такої навали цікавих типажів з приводу публікації давно не було. Тролі вперемішку з люмпеном і "шлунками". Чомусь жодного коменту про імператив 5% ВНП.Хоча б хтось почав дискутувати з приводу висловлювання Поросюка.
Приємно: значить пост гарний.

Більшість не влаштовує, що я ображаю Вову, перекручуючи його прізвище і в мене не той штиль і слог викладення. Як висловився один френд - "базарний".

Відповідаю: для мене Вова - саме Поросюк. Тупа, жадібна, недалека тварина (прошу Фейсбук не банити, це - біологічний факт), так само, як його фани - "шлунки". А вже штиль і слог дозвльте панове вибирати такий, який я вважаю за потрібне. Не подобається - проходьте повз. Як кажуть, Нехай шастать.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments