emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Таємниця Парасюка

Тут у нас невеличка дискусія. Є люди, які продовжують вірити, що Парасюк опинився на сцені Майдану випадково і його промова була емоційним жестом одинака, героя, який щойно вчора бився з "Беркутом" і поряд з яким гинули товариші.

Може, я не правий і все це мені ввижається. Але.
Є цікаве відео на якому зафіксовано невідомих осіб, які наказали наказали охороні сцени пропустити Парасюка. Зверніть увагу на чоловіка у світлій з помаранчевими вставками куртці, котрий зустрічає Вову і демонструє великі пальці рук охоронцям на 42 секунді запису, мовляв, все нормально, пропустіть, так треба.

А ще на чоловіка ліворуч, зі стрічкою на грудях, який спілкується з іншим, в окулярах і жовтому жилеті з написом "Моліться". Вони явно знають, що відбувається. Це 32 секунда запису. Погляньте як людина в окулярах видивляється, шукає когось у натовпі.

А ще на новісінький, без жодних ознак кіптяви та бруду камуфляж Парасюка зверніть увагу. І це наступного дня після боїв на Майдані. І на чистісінький камуфляж "бойових побратимів" зверніть.

І ще: помітили скільки журналістів там було? Якимсь дивом вони перебували саме в тому місці Майдану, де Парасюк "проривався" на сцену. Навіть не так: вони вже чекали на нього. Бочите оператора з камерою праворуч на 23 секунді запису? Він заздалегідь став так, аби було зручно знімати саме в цьому місці.

Передивіться уважно відео: хіба це спонтанний порив? На Парасюка чекали і Парасюка вивели на сцену. Це чітко видно. Питання хто і навіщо? Хто знав що збирається сказати Парасюк?

ІМХО


Тогда еще сотник Майдана Парасюк пригрозил Януковичу, что активисты пойдут на Администрацию Президента.
NEWS.BIGMIR.NET

Від себе: Не дає мені спокою одна думка. Кремлівська брехня про, начебто, військовий переворот в Україні не має жодного підтведження, бо зміна влади в Україні відбувалася суворо у рамках Конситуції, взірцево прозоро, на очах у всього світу. Всі ключові голосування відбувалися впевненою  конституційною більшистю ВР обраної у 2012 й визнаної всім світом (в тому числі й Рф), як такої, що репрезентує всю Україну.

ЄДИНА подія, на яку посилається кремлвська пропаганда, доводячи те, що переворот був, це ота промова Парасюка. Звісно, воно не дуже переконливо, бо події пішли за законним сценарієм завдяки лідерам Майдану. Пермогу Майданну легітимізували. Але Парасюк закликав до іншого сценарію. Й навіть сам цей пустий  заклик ліг у основу ідеологічного обгрунтування агресії. Тобто Парасюк, не знаю свідомо чи ні,  спрацював на Кремль. Свідомо чи ні? 
Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments