emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Свирид Опанасович зі своєї хати уважно слідкує за світовими подіями

Доброго здоров’я, друзі! Нарешті понеділок і нарешті літній час. Бо раньше як було? Раньше ми прокидалися вранці і, ще цілу годину ждали, пока можна йти на роботу. А щас? А щас очі продер, на годинник глянув, гукнув бадьоро “ніхерасє” і бігом собираться.

Дідусь сподівається, що всі вже добігли до своїх робочих місць, заварили каву і з ритуальним “ташожзапогодатакабляцька” зручно вмостилися в кріслах, стараючись про роботу не думати. І це правильно, бо сначала потрібно прокинутися.

Тому не куняємо, прокидаємось і дивимось, шо там у світі твориться, бо іначе в нас може сложиться ошибочне мнєніє, шо бардак лише в Україні. Це не так, бардаку в світі вистачає, Україна в цьому смислі находиться вполнє собі в тренді. А в нєкоторих смислах даже задає тон і темп розповсюдження бедламу по планеті, старатєльно притворяясь, шо ми там совершенно ні при чому. Однако, вот например Хуйло, іскреннє полагає, шо зараза Майдану – главна угроза человечеству, особенно лучшим його представітєлям в його ліце, а Україна тіки тим і занімається, шо експортірує штами майданной болєзні в промишлєнних масштабах із-за чого в Хуйла ні сна ні покою. І в Лукашенка ні покою, ні сна тому человечество має об’єднать зусилля і кальоним желєзом бороться з майданними поползновеніями в любих його формах і проявлєніях.

Питаясь лєчіть подобноє подобним Хуйло, як ізвесно, роз’язав операцію “Шатун”, котора єстєственно провалилася, бо лякати українців якимось шатуном, то все одно шо питаться напугать відавших шторми прожжонних піратів льогким морським бризом. Від якого в піратів лише здоровеє рум’янєц на щоках та крепче морскіє ругатєльства.

Но в глобалізованому світі так просто нічого не проходить, пока Хуйло питалося превратить бриз “Шатун” у хотя би шквал, в нього самого ззаді образувалися циклони “Платон” та “Дімон”. Циклони ті покашо не способні визвать настоящий ураган, но даже льогкая кілєвая качка викликає в Кремлі приступи морськой болєзні.

Українці ж, які в ділі організації масових заварушок, від сільських весіль і до мільйонних маніфестацій включітєльно являються признаними мастєрами екстра-класа, учора з симпатіями, хоть і нєсколько свисока, спостерігали за аматорськими попитками граждан Білорусі та РФ доказать своїм властям, шо “їх уже тошніт”. Ветерани українських майданів професійно проаналізували проісходяще, розклали усі помилки протестуючих по поличкам, прийдя к одностайному виводу, шо “ніхера з того не буде”. І вони совершенно праві, правда лише отчасті. Діло в тому, шо нєфтєналівная баржа “РФ” пойдьот ко дну не залежно від того, чи крушеніє буде сопровождаться бунтом пасажирів, чи вони до кінця нишком блюватимуть собі в кулаки, чемно сидячи в трюмах.

Тєми нє менєє, недооцінювати протестний заряд там тоже не можна, хто б міг подумать, шо оті нєумйохи зуміють вивести на вулиці вже не десятки чи сотні, а цілі тисячі граждан. Но для того, шоб довести граждан до белого калєнія, нада, шоб власть викинула якогось із ряда вон виходящого коника. Як, например, Марія-Антуанета, яка буцімто ляпнула легендарну фразу, шо єслі в граждан нема хліба, нехай їдять пирожні. Слух про цю фразу довів граждан Парижа до ісступлєнія з відомими усім наслідками. Ілі директор завода в Новочеркаську Курочкін, которий посовітував голодним рабочим, шо єслі в них нема м’яса, нехай жруть пирожки з лівером. Після чого в Новочеркаську і вибухнуло знамените повстання 1962 року. Дімон Медведєв тоже вчора постарався збагатити барвистий вінок глупостєй, які робить власть в критичну хвилину. І коли в заки пакували тисячу граждан, видав знаменитий твіт, шо нєплохо покатався на лижах. Твіт, який в Україні вивів би на вулицю дополнітєльно 200-300 тисяч сердитих громадян, в Росії проглотять, але він не остався непоміченим на Западі. Як і взагалі собитія учорашнього дня Западом побачені і з них зроблені виводи. Для Хуйла неутєшітєльні.

Хунта тим часом доволі успішно продвигає версію російського сліду у вбивстві Вороненкова та вибухів у Балаклії, версія та находить відгук у черствих душах наших западних партньорів, а це означає, шо їх така версія вполнє устраює – вона логічно укладується у все, шо їм ізвесно про Хуйла.

Версія, шо Хуйло втручається у вибори в демократичних странах тоже впевнено овладєває западними масами і визиває обратний ефект. Болгарські братушки взяли і поступили в отношенії Москви традиційно неожиданно, бо послє презідєнта НАТОвського генєрала проголосували в більшості за проєвропейську партію ГЕРБ, тепер в Болгарії буде інтєресно і весело, а посольство РФ в Софії може в полном составе їхати на Слнчев Бряг пити ракію - від них уже нічого не залежить, оні сдєлалі всьо, что моглі. Аналітіки кажуть, шо це перша ласточка общої тендеції, шо маятнік пішов в обратну сторону і після непредсказуємих БРЕКЗІТа і Трампа, западний ізбіратєль буде чертовскі предсказуєм і дьявольскі прагматічен. Получена в прошлом году встряска не пройшла даром, Хуйлу ловити в мутних водах ізбіратєльних процесів на Западі вже нічого.

У Франції тим часом діло тоже іде до виборів, за місяць до которих Марін Ле Пен злітала до Хуйла з воплєм “шо дєлать?!”. Хуйло і сам не знає, шо дєлать, но кремльовська пропаганда постаралася преподнести встречу Хуйла з Марін Ле Пен, як романтичну зустріч галантного мушкетьора з хайосєнькой субреткой. Однако Марін при виді пенісоголового мушкетьора нємедлєнно випала із образа і в целом їх разговор напоминав общеніє шизофренічки з параноїком.

Хуйло начав спочатку шото умнічати про столєтія і тисячелетія дружби Фрации и России, но Марін взялася азартно розказувать, шо Африка – наше всьо. Хуйло удівльонно вскинув брові, но собесєдніца не унімалась і поділилась впечатлєніями від своєї поїздки в Чад, а там тірарізм ой-йой-йой. Хуйло попитався було вспомнить, де той Чад на карті знаходиться і вопросітєльно подивився на Лаврова. Невозмутімий вираз обличчя якого свідчив, шо він тоже не помнить. Тим часом Марін розвивала мисль, перескочивши вже на Малі, Хуйло попитався було вставить п’ять копійок про культурниє отношенія в Европе, коториє без России і Франции немислєми, но Марін нєсло нє по-дєццкі, вона вже розказувала про Сахару, Хуйло обречонно вздохнув і здувся. Піськов потом видав на сайті пост про плодотворную встречу в теплой дружественной атмосфере, всі сміються. А в Марін похоже шансів всьо менше і менше.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за українських полонених, всіляко підтримуємо Армію та ведемо здоровий спосіб життя.
І слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січас

P.S. Дідусь щиро і сердечно дякує усім, хто відгукнувся на моє прохання підтримати наших дівчат з Одеси на конкурсі. Підрахунок голосів там триватиме, здається до 30 березня, як дізнаюся чим справа закінчилася – обов’язково повідомлю. Самому вже цікаво

Subscribe

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • СБУ при Грицаке. СБУ при Баканове:

  Аркадий Бабченко 3 ч. · СБУ при Грицаке: Получает информацию, что на территории Украины хотят убить беженца…

 • Цікавий вигляд

  Валерій Прозапас 3 ч. · Цікаво зараз виглядає українська міліція, після показового вбивства білоруса в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments