emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

О гранто-едах и гранто- распределителях. Казус "Миранды"

Виталий с самого первого скандала с замечательной "Мирандой" и её легендарным программным продуктом отслеживает ситуацию и многократно предупреждал в последний год, что очередной провал этой системы - лишь вопрос времени.
Напомню также: расследователи, не связанные с грантоедской средой, утверждают, что изначальный грант на создание системы э-декларирования составлял миллионы долларов, а конечный разработчик получил несколько десятков тысяч. Отсюда и "качество" конечного продукта.
И - да, продолжайте считать, что люди из посольств, яростно защищавшие грантоедов от э-декларирования, просто беспокоятся об эффективной борьбе с коррупцией, а вовсе не защищают свои некомпетентные (или коррумпированные) задницы

Виталий Манько

Головна помилка керівника підприємства Держспецзв’язок в тому, що в серпні 2016 він піддався політичному тиску і надав сертифікат непрацюючій системі е-декларування. І ця помилка йому буде коштувати дуже дорого. Адже "продукт" Міранди:
1. Має помилкову архітектуру, яка не виправляється сторонніми розробниками. Така архітектура не здатна обробити штатну кількість декларантів, і питання від початку стояло не "якщо" зависне, а – "коли" зависне.
2. Використовує (згідно інсайду) неліцензовані програмні бібліотеки. А точніше, ламані "мірандою" сторонні програмні бібліотеки, що порушує як мінімум авторські права.
3. Був зданий не в повному обсязі ( з порушенням ТЗ). А саме ТЗ було розроблене неадекватно концепції е-декларування, фахівцями-початківцями, котрі політичними шляхами отримали високі статуси.
4. "Переміг" на тендері з грубими порушеннями регламенту, у шахрайський спосіб.
Тому пану Євдоченку, який понесе відповідальність за те, що піддався тиску з боку політиків і ґрантових клікуш, не позаздриш. Його рішення - атестувати сурогатний продукт – матиме далекі наслідки. Про що я згадував неодноразово. І небезпечний експеримент, який ПРООН разом з ґрантовими брехунами провело з країною, буде коштувати всім нам недосягнення безвізу в кращому випадку. Корупція, дорогі мої, має саме такий вигляд, мерзенний, болісний для усіх, безперспективний. І ще раз НАПИШУ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, то ж не кажіть, що не бачили.

РОЗРОБКА МІРАНДИ НЕ МАЄ ПЕРСПЕКТИВ, ВОНА НЕ МОЖЕ БУТИ АДМІНІСТРОВАНА НІКИМ В СИЛУ ПОМИЛКОВОСТІ АРХІТЕКТУРИ. ПОТРІБНО РОЗРОБЛЯТИ НОВУ СИСТЕМУ, І НА ЦЕ ПІДЕ ПОНАД РІК, ЯКЩО НЕ ВИКОРИСТАТИ ГОТОВЕ ПРОГРАМНЕ РІШЕННЯ.

І такими маленькими літерами, ніби їх нема. Аферисти з ПРООН мають понести кримінальну відповідальність за те, що як мінімум обікрали уряд Данії, який фінансував цей проект.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments