emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Алі про божевільні кримські реалії. Самооподаткування

з окупаційних реалій іноді долетають ну вже зовсім фантастичні, на перший погляд, новини. Але чим абсурдніші, тим як правило достовірніші.
З кримчан будуть брати не тільки обов'язкові податки, але й так зване добровільне самооподаткування.
Спробую пояснити, що це таке. А коли серед читачів і френдів є близькі до фіскальної служби - то слухайте мовчки від заздрощів.
Серед мешканців проводиться сход граждан, він же добровільний стихійний референдум. Це може бути сход району, населеного пункту, вулиці, багатоквартирного будинку або навіть "параднава", тобто пад'єзда.
На рефрендум можна не ходити, нічого за це не буде. А можна і сходити, це також не забороняється. Але підсумком буде те, що референдум вирішив самообкластися, у цей складний для народу і правительства час, додатковим податком. Відповідний папірчик відлітає в податкову, і далі податкова стягує суму, вказану в референдумі, автоматично з кожного, хто має росіянський паспорт та прописаний за місцем такого рефрендуму.
Ну і оскільки щодо Кримнашу я адептую принцип "чим гірше - тим краще", то можу тільки вітати це самооподаткування.
До речі, воно стосується тільки власників аусвайсів, а також понаїхавших окупантів. Ті 30-40 тисяч кримчан (данні приблизні) які не взяли аусвайсів, але залишились на півострові, це ніяк не стосується.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments