emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Психотип

психотип ангажованого росіянця добре видний в ретроспективі євробачення за рік що минув.
Спочатку: ми всіх закидаємо шапками, наша пісня краща, виконавець кращій, як все у нас завжди, можем же когда захотім. Негласно, але цілком усвідомлено, глядачу натякалося що у нас всьо схвачєно, бо в політбюро не дураки сидять.
Потім: каг! Каг, бля! Конкурс заполітизований, це все пояснює. Ми не визнаємо перемоги України. Буде перерахунок! вот вже незалежний блогер написав, що буде перерахунок. А вот вже одна німецька газета написала, що перемога була нечесна.
Потім: нам пофіг, цей конкурс для дамахазяєк нікому не цікавий. Гейропа гине, згине і гейровідео.
Потім: ми зробили Джамалі пропозицію, від якої складно відмовитись! Хитра многоходовочка! Запропонували їй російський паспорт. І на всяк випадок натисли на її батьків, що сидять в Криму. Слєдієтє за руками! Вона - кримчанка, Крим - наш, то ж перемогу заберуть в України та віддать нам. А ми проведемо Євро в Криму!
Потім: давайте все забудемо. А на всяк випадок ще подавимо на батьків Джамали, і напишемо кілька нових гидот про неї та про її пісню.
Потім: в України нема грошів на Євро. Так, так, вже один незалежний блогер написав, що нема, і кацаба і монтян і шарій написали що нема, і якийсь міністр сказав, що грошів нема. "Грошів - нема, підкреслило джерело". А наш путін, наш путін як тонко поддєл! Взяв та й сказав: ми не дамо їм гроши на євровідініє.
Потім: у нас знову все схвачено! Ми послали к ним інвалідку, інвалідку ніхто не троне. А інвалідку ми перед тим слали в Крим, тепер в Київ. Впустять - визнають кримнаш. Тонко!
Потім: все продумано, в політбюро не дураки сидять. Якщо хахли її забанять, то всі інші артисти встануть і вийдуть. Ну, не всі, а половина. Ну, не половина, а деякі, але дуже знакові. І Україну вигонять з євро. І ми проведемо своє Євробачення, у Криму! Ну а єслівони не виженуть інвалідку, о, так це навіть краще. Ми вам навіть натякати не станемо, що там буде у них в Києві. Покушенія, бійки фанатів, теракти, несметний полк, і це лише верхушка айсберга.
Потім: ми не будемо вам показувати конкурс. Взагалі. Ніде. Є в нас ліберальний такий канал культура, так він навіть у новинах культури про цей конкурс анічичирк. Хто володіє пресою той володіє світом!
Потім: болгарин! Він няшка, він їздив в Крим, шах і мат гаспада русофоби.
Тепер: ситуація проясняється. Нічого не відбувається. Нічого не відбулося. Путін умний, він щось придумає.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments