emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тоді й зараз

а я думаю, чого всі сьогодні про Пороха...річниця.
щось не пригадую, щоб раніш писали про річницю президенства когось іншого з.
я теж про Пороха. чи не зовсім про нього.
я ото ту книжку почитую, в перервах між більш легкими: "Світова Гібридна війна" - так от мало хто собі уявляє, в яку СРАКУ нас загнав Мордор в 14-му році. Ну, практично добив. Все - економіка лежала, експорт підірвано, критична інфраструктура постраждала критично, грошей немає, технологічні ланцюжки по всім напрямкам і до того неблискучої економіки розірвані, величезна втрата підприємств (тільки в Криму біля 4000) - промислових, науко-ємних, соціальних. Ніяких інвестицій, ніяких довгострокових планів. Бізнес стрімко перебирається в тінь, населення забирає масово депозити. Фінансова система в ауті, вдвічі зросла кількість тих, що знаходяться за межею бідності, мільйони людей втратили все своє майно і малу батьківщину. Армія.. ну, ви в курсі. Навіть воєнний стан об'явити при всьому бажанні було неможливо - відомства не розуміли ні свій функціонал, ні як взаємодіяти з іншими.
Кажуть реформ немає... Далеко не всі реформи помітні - ну, не стикаєшся з ними, якщо це не зачіпає сферу твоїх інтересів.
Щоб зрозуміти що було зроблено за три роки - треба мати 2 відправні точки: де були і де зараз.
Багато зроблено. Не все, ще дуже погано в багатьох аспектах (список буде довгим), але так само буде довгим список що зроблено (тільки адаптацій під європейські стандарти біля 2000*. 150 українських підприємств працювало на оборонку РФ. тепер на оборонний комплекс України і в співдружності з НАТО працює біля 300 українських підприємств, а з РФ ніхто). Ми недооцінюємо допомогу ЄС і США, а вони нас здорово підтримали і фінансово і інтелектуально.
Ах, да, Порошенко. Ну, якщо його роблять відповідальним за всі баги в країні, то і за ніштяки він теж має відповідати, нє?:)
Коротше, без Порошенка не обійшлось - ні в доброму, ні в так-собі.
І це найуспішніший керівник України.
Так що здоров'я і завзяття. І нехай через 2 роки в нього буде можливість видихнувши сказати: я виконав всі свої передвиборчі обіцянки і промовчавши про себе констатувати, що ввійшов в історію. .
І щоб нарід ненадовго забув свою улюблену зразу і трохи поаплодував тим, хто працював на країну. І Президенту теж.

*всі цифри на 2016 рік.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment