emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Диванним героям та експертам. Роздратоване

оскільки мені сьогодні уже двічі довелось читати в фб і раз почути в реалі " надо піти в рєшитєльний бой і всіх зразу перемогти" , то зараз я буду довго і матюкливо писати про рєшитєльні бої, в жопі хуї та інші великі стратегії маленьких диванних експертів.

По перше, писати про "єто наш послєдній рєшитєльний бой" - з Італії, Португалії та інших Канад - НАХУЙ. Писати будете з польового табору військ НАТО, коли ті розвернуться на нашій передовій. До того часу- нахуй і защокать.

Друге..- писати "треба зібратися і влупити" , а потім стидливо добавляти " но я хворий , у мене он і справка про контузію нічним горщиком в наявності"- це ще раз нахуй. Знаєш , що не підеш сам і не пошлеш дитину- сиди блять мовчки і не відсвічуй.

Третє- писати " треба закінчувати цю війну " . Пишеш "а" , то пиши й " бе ". Як ти її збираєшся закінчувати ? Скажеш сепарам " нам тут скучно воювати, ідіть додому" ? Силою думки анігілюєш хуйло і запоребриків? Переможеш бравим пуком і настрашиш гради голою жопою ?

І ще одне, жінки, не позорьтесь, не пишіть про війну як про сапання бурячків, де можна вийти з сапкою і піднажати до обіду. Хоч раз в ті свої кучеряві мозги собі вбийте - не буде так , хлопці встали зрання , взяли автомати, прогнали злих олігархів " яким вигідна ця війна " і до обіду посапали, тьху, перемогли. Ви собі уявляєте як це звільняти кілометри ворожої території? Укріпленої, замінованої, під ворожим вогнем ? З шашкою наголо, груддю на амбразуру? Чужими дітьми, бо ваші в Польщі ? Просто уявіть собі тисячі трупів кожен день і це будуть уже на вашій совісті трупи, бо ви цього хотіли. А ще є такі аспекти як підвоз продовольства і боєприпасів, поповнення бойового складу , медичне забезпечення, зв"язок і узгодження між окремими формуваннями , щоб себе самим не обстріляти. А ще позаду починає залишатися зовсім не дружньо настроєне населення , а попереду через кордон херачать Гради ( це якщо нам піздець як повезе і росіяни знову не перейдуть кордон ) . Подивіться хоч кілька відео обстрілів Градами і якщо не всцитеся, то напишіть як їх за один "рєшитєльний бой " перемогти без жертв. А ще є міста, які можна звільняти тижнями і місяцями, будинок за будинком, кладучи сотні і тисячі життів солдат і цивільного населення. Фоточки будуть зашибісь на весь світ, сірія сховається. А ще нова хвиля біженців, сотні тисяч, озлоблених і голодних. А з ними - і купа сепарів-терористів. Тому що ви собі являєте наступ як непреривну лінію з наших, які йдуть взявшись за руки, співаючи гімн і відтісняючи колорадів за кордон. І ніхто не просочиться, ніхто стріляти у відповідь не буде. А як тільки до кордону усіх вигнали, росіянці почесали рєпки, плюнули і радісно побігли по домах наспівуючи калінку-малінку ? так? буде та сама передова, тільки уже з зруйнованою інфраструктурою та озвірівшим населенням позаду. І що , блять ?

Коротше , понесло мене. Соррі за те що полізла у військові аспекти, я розумію, що там усе в десятки раз складніше.
А диванним наполеонам- грійте краще яйця.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments