emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трохи сільської аналітики від діда Свирида

Доброго здоров’я, друзі! П’ятниця надворі, а ви казали Заварюємо собі чогось смачненького і ароматного та зручно вмощуємося, аби окинути проісходящі собитія здоровим і енергійним поглядом.

Начне дід із нашого общого пітомца Хуйла, которе вчора вилізло на сцену і пару годин підряд несло всякі смішні глупості, не стісняясь присутствія в залі нєкоторого колічества розумних людей. Дід чесно признається, шо не слухав усієї тої беліберди – Хуйло став скушен і неінтєресєн, постоянно повторюється і колишнього задора й огня не демоснтрірує.

Но хто нада його почули і в Сенаті США зловісно улибнулися. Та почти єдіногласно прийняли новий пакет вкусних санкцій, дякуючи в душі Хуйлу, шо він такий дебіл. Бо розова мечта американського імперіалізму влізти у європейський ринок енергоносітєлєй з ногами і вухами стала благодаря Хуйлу все більш осязаєма.

Американські сенатори, вірні меркантильним ідеалам отцов-основатєлєй США, іспользують дурачка Хуйла по прямому назначенію і в рамках нових санкцій, прикриваючись благородною метою обузданія агресії Москви, рішили вальнуть Сєверний поток. Єстєственно, шоб самим посісти нішу поставщиков газу до багатєньких країн ЄС. В общем, в соответствії з санкціями, тепер будь-хто, хто помагатиме Хуйлу строїти отой газопровод об’являється єретиком і врагом рода человечеського, да будєт проклят во веки веков, амінь – подитожили сенатори задоволено потираючи руки і прикидуючи в умі ожидаємі прибиля.

Но тут спохватилися Германія й Австрія, мнєнія которих США не спитали і не поінтересувалися. Міністр закордонних справ ФРН і австрійський канцлер ошелешено тперезирнулися і видали спільну заяву “Was ist das?”, в якій висловлюють стурбованість по причині непонятних послєдствій слішком бистрого витіснення газу з РФ із країн Євросоюзу. Намекаючи, шо нада якто договарюваться і обсудить условія поставок скрапленого газу, шоб усім було харашо й вигодно.

Саме інтєресне, шо мнєнія Хуйла при цьому взагалі ніхто не спрашує, його задача – нести околєсіцу, яка допомомагає формувати в общественному мнєнії та політикумі западних справ правильні русофобські тренди. З цією задачею Хуйло неплохо српаляється, маладєц, дебіл. А от США і ЄС між собою вже якось договоряться, не питаючись в сопливих, плешивих і обіжених.

Тєм временєм у Трампа діла складуються якось препаршиво, мочать його журналісти, політіки і всі кому не лінь, з радісною ожесточонністю. Главним гріхом у США тепер признано любе якшаніє з Росією, окруженіє Трампа сканірується на предмет любих контактів із представниками Москви і просвічуєтся рентгеновськими лучами. Дойшло вже до смішного – преступлєнієм щитається люба зустріч із послом РФ, російські діпломати прокажонні, їх ізбегають, нікуди не зовуть і при їх появлєнії переходять на протилежний бік вулиці.

Но Трампу такі мери предосторожності не помагають, карма в нього подпорчена основатєльно, в ночних кошмарах йому напевно ввижаються матрьошки і балалайки. Потому, шоб хоть якось подправити карму, Трамп гукнув на помощ Пороха, появлєніє якого у Вашингтоні має хоть трохи вгамувати журналістов і всяких злопихатєлєй. Чи поможе Порох Трампу совершенно неясно, но слід відзначити, що це наверно перший в історії україно-американських відносин візит, в якому президент США зацікавлений даже більше, ніж Київ. І етім нада воспользуваться, тим паче, шо Пороха Трамп зове явно в качестве спеціаліста по Хуйлу. Трамп наверняка нуждається в порадах, як отого гадьониша прищучить і хоч трохи відмитися від московської грязі. Хороша справа, треба чоловіку в цьому ділі допомогти. Щоб коли Хуйла в рамках саміту G19 + 0 привезуть до Трампа на смотріни, Трамп з повним правом міг дивитися на Хуйла свисока і з чванлівим пренєбреженієм. А Хуйло шоб коло нього стояло на цирлах, подобострасно вихляя дряблим старчеським задом.

При тому, Трамп члєнораздєльно має потребувати від Хуйла негайного звільнення всіх українських полонених. Без усяких предварітєльних условій і торгу.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за українських полонених, допомагаємо Армії і не забуваємо відпочивати. Бо лише правильний регулярний відпочинок – залог здоров’я та високої працездатності.

І слєдім, шоб віздє був порядок. А не то, шо січас

P.S. Друзі, сьогодні останній день, коли опція “Афтограф” відкрита на нашому сайті (адреса сайту, кому цікаво, в мене тут у рубриці “Про себе”). А в 00 год 00 хвилин ми плануємо її закрити, щоб забезпечити таким чином гарантоване підписання усіх книг та їх розсилку читачам до кінця червня. Отже, хто думав і вагався чи не замовити книгу з автографом – я чесно попереджаю, що сьогодні ще можна, але це вже останній день акції.

Розсилка іде планомірно, але я вже бачу, що із двотижневого терміну ми, на жаль, вибиваємося. Найвірогідніше, середній термін очікування замовлених із автографами книг – 15-20 днів. Зараз, я підписую книги за 29 і 30 травня, але досі між ними трапляються і за 27, і за 28. Чому так – складно пояснити, вірогідно, в деяких випадках проплати проходили довго, тому й замовлення, зроблене 27 травня, потрапляє в роздруковки за 29. Якщо ж ви замовляли книги 26 травня і досі їх не отримали (мова лише про територію України), прошу написати нам didsvyryd.history@gmail.com Значить, трапилася якась технічна прикрість, ми швидко розберемося і виправимо ситуацію. Дякую за розуміння й терпіння.

Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments