emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика: Путін та Європа

“Автоматичного продлєнія Євросоюзом санкцій проти РФ не буде!” – твердо сказав прем’єр-міністр Угорщини Віктор Вікторович Орбан і подивився на пересідєнта РФ Владіміра Владіміровича Хуйла вижидатєльно. Хуйло при цих словах радісно хіхікнув і підморгнув об’єктиву уставленої прямо на нього телекамери: “А шо я вам гаваріл!”.

Сказано це було пригожим зимовим деньком 29 лютого 2016 року і пока ви згадуєте той візит Орбана в Москву дід предлагає заварити собі по чашечці доброї кави, або ароматного смачного чаю і зручно вмоститися в кріслах, імітіруючи напряжонний робочий процес. Ітак.

Під час того візиту Хуйло з Орбаном удалилися з прес-конференції кудись в укромноє местєчко, де Хуйло благодарно тиснув Орбану руки, а Орбан снісходітєльно плескав Хуйла по плечу, об’ясняючи йому, шо в Європі настає ера правих партій, скоро все буде-чікі-пікі, тіки от треба оті праві партії трохи профінансірувать. Хуйло радостно кивав лисою головонькою, в якій торохтіли крихти разума, і поглядував на Набіулліну вопросітєльно. Поглядував на неї і Орбан, однако угорський прем’єр дивився на Сахіпзадовну з нескриваємим вождєлєнієм, тож діваться їй не було нікуди, прийшлося бідолашній човгати в авуари центробанку РФ і вантажити хитрим угорцям долари і євро у їхні відра, тачки та авоськи. Кажуть, у вщерть навантаженому дєньгами літаку угорського прем’єра на путі з Москви у Будапешт царіло ожівлєніє, члени офіційної делегації дотепно кепкували над простодушними московськими азіатами, многі танцювали чардаш.

Шлі годи... Вірніше, пройшло півтора року і Євросоюз після того случая вже кажеться тричі продовжував санкції проти РФ і каждий раз робив це іменно шо автоматічеськи. Ось і зараз Європейський Союз собирається продовжити санкції, запроваджені за Крим, але одразу на цілий рік. А це означає, шо проніцатєльний Владімір Владімірович уже здогадався, шо в Європі його щитають лохом і тєрпілой і перестав давать гроші. У Євросоюзі проявили великодушіє й поніманіє сложной фінансовой ситуації, в якій находиться РФ і погодилися брати з Хуйла взятки не кожні півроку, а раз на рік. Но вдвічі більше!

Кроме того, санкції за Донбас – то отдєльна песня, тут Хуйлу доводиться платити на піврічній основі, як і преждє. Робити це не так просто, бо сначала дєньги на взятки алчним європолітікам нада вивезти з Росії, а це робиться через разні хитромудрі й убиточні схеми, на яких неплохо наживаються американці. З отих сум потом платяться налоги, які попадаючи в бюджет США розподіляються на нужні американському імперіалізму цілі, в часності – на укріплення своїх воєнних баз по периметру РФ, а также, не в останню чергу на воєнно-технічну допомогу Україні. Таким образом, Хуйло являється крупним спонсором американського імпераілізму і київської хунти, которі йому й спасіба не кажуть. А наоборот, регулярно отзиваються про Хуйла в формі, котра уніжає й оскорбляє його человечеське достоїнство.

Дід злопам’ятно нагадав про обіщаніє, данноє Орбаном Хуйлу, допускаючи, шо в цілому світі про те обіщаніє зараз помнять лише двоє людей – дід і сам Хуйло. Бо Віктор Вікторович Орбан про такоє і не вспоминає, в нього січас весела пора протистоянія з самим Джорджом Тівадаровичем Соросом, у відносинах з яким Орбан демонструє неблагодарность просто свинського уровня. Бо Віктор це молодим хреновеньким футболістом попав учитися у США іменно шо на гроші Сороса. Вивчився там, вернувся додому і ніде ні дня не працюючи сразу став у 34 роки главою правітєльства Угорщини. І нема шоб Соросу “спасіба” сказать. Ні! Проявляючи чорну неблагодарность, Орбан об’явив зараз Соросу анафему, вендетту і хрестовий поход на його навчальні заклади.

Но напрасно він це зробив. Сорос чрезвичайно капосний старикан, ето вам не добродушний Гюлен, з яким січас буцається не менш неблагодарний гюленовський викормиш Ердоган. Джордж Тівадарович зміряв Орбана саркастичним поглядом і шоб не мелочиться одразу обозвав Угорщину – “мафіозним государством”. А враховуючи, шо зв’язків і впливовості в Сороса на порядок більше, ніж у Орбана, то й зрозуміло, шо у Віті січас весела пора боротьби з врагами і йому не до якось там Хуйла. Которого він колись кинув на якісь нещасні 10 ярдов зєлєні.

Однако, вопросов к Орбану у Хуйла накопилося чимало. І діло даже не в “Южному потоці”, за який Орбан дєнгьгі взяв, но не чухається. Гдє обіщані Віктором победи правих партій по всій Європі великій? Гдє очередь із благодарних презідєнтов і глав правітєльств, спешащих на поклон у Кремль?! Стільки бабла вгачено в ту Європу, а побіждають всякі Макрони, які потом топчуться по Хуйлу і роблять на етом собі політичний капітал. Макрон кстаті його таки заробив, його партія остаточно перемогла і тепер наш юний Еммануель може дивитися в будуще твердо і спокійно. А решта європейських політіків, поглядуючи на Макрона роблять свої виводи. Для Хуйла зловісні.

Хуйло цього єстєственно не понімає, він продовжує забавлять наблюдатєлєй своєю лисою погремушкою з крихтами разума і дурашліво улибаться. Особенно, коли йому кажуть как он велік, мудр і вліятєлєн.

На хвастуна не нужен нож,
Ему немножко подпоёшь
И делай с ним, что хошь.

Так співали колись у відомому радянському фільмі про Буратіно. От і Хуйла на міжнародній арені окружає іменно така публіка, як герої Ролана Бикова та Єлєни Санаєвої. Тому не дивно, шо зараз, в преддверії зустрічі з Хуйлом в рамках саміту G19+0, містер Трамп вже мружиться як кот Базіліо, явно шото задумавши. Та й судячи з усього, і німецька Мальвіна з юним французьким Артемоном подскажуть тому рижому вредному котярі, як нада себе правильно вести із московським Дуремаром. Наблюдаєм.

Сохряняєм бадьорий бойовий дух, тримаєм кулаки за полонених, продовжуємо допомагати Армії і не забуваємо про своїх стареньких вчителів. Матимете нагоду – провідайте їх. Ми ж не якісь там орбани чи ердогани та вміємо бути вчителям вдячними.

І слєдім, шоб віздє був порядок!

А не то, шо січас

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments