emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Українська сільська аналітика тримає руку на пульсі

Доброго здоров'я, друзі! Понеділок надворі, саме час випить смачної кави і сфокусірувать свій вніматєльний взгляд на роботі. На роботі взгляд чогось фокусіруваться не хоче, взгляду приємніше розглядати в фейсбуці разні фотки, особенно чомусь фотки українських дівчат сезону літа 2017-го. Красіві ж які, зараза... Впрочім, як і всігда. Далі в стрічці проскакують фотки українських дядьків на рибалці, на дачі, на курорті, но віздє чомусь із чарками в руках. Іноді з бокалами. Потом ідуть фотки мокрих, як обісцяних Хуйла з комнатною собачкою Дімоном Медведєвим, дальше Трампа... стоп. Отут остановимся поподробнєє, бо це вже сфера інтєресов сільської аналітіки началася. Ітак.

Хуйло, як ізвесно, всіх переіграв, всіх победив, усім уже встиг своїми победами похвалитися і над цими непреложними постулатами кремльовської пропаганди не сміється тільки лінивий. Не до сміху лише Дональду Фредовичу, которому смертельно надоїло огризатися, оправдовуватися і доказувати, шо в гробу він того Хуйла бачив у белих тапках. Но общественне мнєніє у США вошло во вкус і всячеськи донімає свого презідєнта, троллячи його невдобними вопросами і азартно науськуючи на Хуйла.

Робиться це мастєрськи і з розмахом, у священній справі науськіванія на Хуйла об’єдналася вся бодра часть американського імперіалізму, разом із пресою, разведорганами, сенаторами, конгресменами і активістами общественних організацій по захисту прав животних.

Дошло до взагалі безпрецедентного в історії світової дипломатії явища, коли дєйствующий посол РФ Кисляк об’явлєн по суті персоною нон-ґрата - зустрічі з офіційним амбасадором РФ приравнюються в США до державної зради. І напрасно Кисляк с заплаканим ліцом показує свої верітєльні грамоти, всі кругом тільки ржуть. Бо в тих грамотах чорним по білому написано “Дарагой Обама-чмо, прошу вірити всьому сказаному моїм послом, Кисляком, як мені. Цілую, Хуйло”.

Щас того гібридно опущеного Кисляка вроді увольняють з должності, на його місце подискують нового посла, но атмосфері доверія між США і РФ це сприяти аж ніяк не буде. І діло не в тому, шо новий посол приїде з новими верітєльними грамотами, де буде написано “Дарагой, сука бля, Трамп. Етот посол нікагда не бреше. Нікагда-нікагда. Як і я. Цілую, Хуйло”. Ніякий новий посол там нічого не змінить, тренди вже задані, атмосфера нєдоверія і плохо скриваємой враждєбності буде лише нарастати, немало удівляя печальну лошадь Лаврова. Которий четвертий год клянеться і божиться, шо Москва і Вашингон установілі по-настоящему доверітєльниє і конструктівниє отношенія. І кожного разу іскреннє поражається, почувши про нові санкції і прочі русофобські виходки Вашингтона.

Настільки конструктивні, шо Трамп в преддверії встречі з Хуйлом у Гамбурзі начав читать молитви й заклинанія, прикладуваться к мощам і обвішуваться індєйськими амулетами й оберегами, які мають спасти його від зглазу і подозреній в предосудітєльном якшанії з Москвою. Такі дєйствія Трампа оказалися, впрочем малоефективуними, тож для снятія з Дональда Фредовича порчі прийшлося пригласить ізвесного медіума з Києва, містера Пороха.

Містер Порох прибув у Вашингтон, привично розкурив фіміам і напустив многословного туману, проізвйол над головою Трампа загадочні пасси руками після чого побризкав клієнта святою водою з Дніпра-Славути. Українська езотерика сработала і вопрос зустрічі Трампа з Хуйлом тут же перейшов із практичних в розряд гіпотетичних. Січас многі аналітіки чухають потилиці, шо би ето значило. Кремльовська пропаганда, оговтавшись, начала верещати, шо подготовка встречі приостановлєна російською стороною, ібо американскіє партньори предприняли очередні недружественні шаги, готовлясь вилити на голову окруженія Хуйла нову порцію санкцій.

На ці розгублені камланія кремльовської пропаганди українська сільська аналітіка отвічає “Россійская сторона обідилася і отмінила встречу? Ага, щас!”. Та Хуйло у Гамбург готов пішки і босіком іти, лиш би зустрітися з Дональдом Фредовичем, шоб потом повернувшись у Москву загадочно улибаться, намекая своїм боярам, шо він договорілся з США о чом-то таком, шо їм знать не положено, но все буде харашо. Хуйлу срочно нада снять постійно растущу напряжонность і крепнущу уверенность рсійського олігархату, шо вихода нєт, впереді жопа. Контури якої, например, закінчилися в 1801 році для голови царя Павла І малоприятним контактом із табакеркою.

Дід все ж таки думає, шо зустріч Трампа з Хуйлом у Гамбурзі состоїться, просто хтось розумний у Вашингтоні (а може й Порох підказав), вирішив, шо Хуйла лучше всього держать в постійному напряженії і неізвесності. Регулярно його пугая, но і не отбираючи послєдню надєжду – тактика ізвесна і при неіменії лучшої найбільш ефективна. Тому зустріч в конце концов наверняка состоїться, але нєрви Хуйлу помотають і крові з нього вип’ють ізрядно.

Ну й дідові інтєресно як ота встреча буде обставлена. Трамп об’єктивно заінтєресован поставити Хуйла в крайнє унізітєльне положеніє, например – заставити його прочекати часа чотири. Або п’ять. А фотографіруясь намеренно напиратиме на Хуйла широкой грудью, шоб візуально подчеркнуть преімущество в ростє, а главне – плюгавость і мелкотравчатость Хуйлуші перед ліцом надвигающоїся на Росію жопи. Но це все дрібниці і технічні деталі – головне, що ніякого прощенія Хуйло у Трампа не вимолить, впереді в Хуйла період сплошних страданій і уніженій. І дід дуже сподівається, що саме в цей період ми почуємо про звільнення Олега Сенцова і решти українських полонених. Нехай даже в обмін на то, шо США заявлять про приостановку якоби запланованих на осінь поставок Україні летальної зброї.

Але похоже, шо все це, Хуйла, впрочем, мало хвилює, бо воно живе в перпендикулярній реальності, де доблєсні воєнно-космічеські сили РФ храбро атакують бойових канадських пінгвінів на побережье моря Лаптєвих. І в нього даже відєо тої атаки єсть – йому Шойгу подарив. Тепер він показує те відєо мальчікам в “Артекові”, хтиво улибаясь і пододвигаясь до них поближче, родітєлі встревожені, многі начинають смутно догадуваться, шо Путін – хуйло.

В Україну тим часом один за одним бадьоро з’їжджаються “утомльонні Україною” западні дєятєлі, і не лише ті, яким нада срочно поправить політичне здоров’я. Но і вполнє бодрі та здорові. Як, например, в липні ожидається прибуття Столтенберга, Тіллерсона, Туска і прочих. А Порох, кажуть, січас із Макроном стрічається, відімо устаканюють передматчеві задумки і узгоджують спільні дії під час очередної встречі Нормандської четвірки. І за всім цим процесом, як Україна, котора “вот-вот развалітся”, уверенно, хоч і нєсколько нахабно, перетворюється в активного і рукопожатного міжнародного гравця, з завістью наблюдають із Мінська, Астани, Баку, Тбілісі та деяких прочих столиць. Чутко улавлюючи куди вітер дме і з ким в цій ситуації лучше дружить.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за полонених, всіляко допомагаємо Армії і не забуваємо весело відпочивати.

Та слєдім, шоб віздє порядок був! А не то, шо січас

Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments