emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Неперевершений знавець дипломатичної кухні Свирид Опанасович віджигає

Ні, друзі, єслі би печальной лошаді Лаврова не существовало, його слід би було придумать. Но придумувать, на щастя, нікого не потрібно – ось воно существує, даже галстук носить і губамі шевеліт. Іздавая временами члєнораздєльні звуки, від яких світила міровой психіатрії приходять у хвилювання, побоюючись шоб Лаврова для ісслєдуваній не перехватили потом конкурірующі клініки. Лавров же особенно прекрасєн во врем’я регулярних приступів гарячки, коли верзти починає такоє, шо даже Хуйло замовкає і лише завістліво вздихає.

Але перед тим, як розказувать далі, дєдушка запрошує заварити вкусну каву, або душистий чай і зручно вмостившись у кріслах окинуть здравим поглядом програму международних циркових вистав сезону літа 2017-го. Бо на арену вийшли нові клоуни, еквілібрісти та престидижитатори, хотя й старі, полюбівшієся зрітєлям, мастєра подіума, мріють ще нас порадувати новими творчими знахідками. Ітак.

Давно помічено, шо приступи гарячки з приливами творчого натхнення у вишеупом’янутого мерина сівого случаються всігда накануні якого-небудь международного форума. На який ожидається стєченіє великої кількості неглупих людей. В діда подозреніє, шо Хуйла на ті форуми зовуть іменно, шоб поразвлєчся, іначе ті форуми проходять нудно, журналісти от нєчего дєлать перемивають косточки респектабельним западним мастєрам політичної естради, мастєра обіжаються. І між собою в кулуарах совіщаються: “А чи не гукнуть нам у слєдующий раз Хуйла? Нехай лучше журналісти пишуть гадості про нього, а нас оставлять в покої”.

От Хуйла і зовуть, а воно, глупе, щитає, шо все це взаправду, шо він лідєр і уважаємий дєятєль. Ну а Лавров накануні виступає для разогрева публіки, шоб виступлєніє вже самого Хуйла пройшло на должном уровнє та викликало серйозні професійні дебати на всіх конференціях політологів і психіатрів.

Так і щас, накануні саміту G19+0, Лавров прибув на “Примаковскіє чтєнія” і шевеля губами розказав стоящому перед ним мікрофону много смішних глупостєй. Журналісти нємедлєнно прийшли в нєістовий восторг і понаписували чимало прикольних статєй, акцентуючи увагу читачів на фактичному признанії Лавровим, шо РФ нєпостредственно вмішується в донбасські діла. Він дійсно це ляпнув, хотя це й ніяка не новость. Но це не єдине, шо нарозказував Лавров. Там, собственно говоря, всьо прекрасне. Але дідові більше за все понравилося оте лавровське “наше дело – защищать то, о чем договорились после великой победы в 1945 году”. Бінґо! Атлічна.

Ладно, не будем йорнічать над убогими і прикалуваться нащот того, шо тепер нада вертать взад поділ Німеччини на ФРГ і ГДР, строїти Берлінську стіну, восстанавлювать СССР, СЕВ і Варшавський договор. Це багата і вкусна тема, многі вже активно прикалуються. Нам же цікаво, як подобні заяви перекладаються на мову серйозних людей. А в цьому розумінні Лавров по суті відправив Западу очередний чіткий месседж: “Dear friends! Ми – дебіли, бля. Єссі ви подумали, шо ми в Росії за послєдні чотири года порозумнішали, то це ошибка. Ми такі ж ідіоти, як і в 2013 году, діл із нами мати ніяких невозможно, не вздумайте із нами договарюваться”.

Запад, влесне кажучи, і не збирається з Хуйлом ні про шо существенне договарюваться, та і всерйоз подобні заяви не сприймє. А сприймає їх лише в якості елементу міжнародного політичного шоу – ось сидить у Москві больне Хуйло, которе возомнило, шо може перечеркнути всі достіженія всєпобеждающого американського імперіалізма до 1991 року і після, та вернути світ у античну ялтинсько-потсдамську епоху. Ну ладно, сидить, то й сидить. А хоче шось поварнякати на цю тему – нехай варнякає, журналістам буде потом про шо писать. Но ніякого реального впливу оте варнякання на величний плин історії у 2017 році уже не справить.

Тєм нє менєє, підготовка до встречі Трампа з Хуйлом “в кулуарах” (або як люблять виражатися московські-бля-дебіли, “на полях”) самміта в Гамбурзі, таки ведеться. І це також не більше, як елемент шоу. Тіки от Хуйло про це не здогадується, бо продовжує думати, шо все всерйоз, а не понарошку. Тому готується до першої встречі з Трампом, як до доленосної, в ході якої єслі і не вдасться все порішать, то во всяком случаї начать процес переговорів.

Ніхерашечки з тих сподівань не буде, хотя би тому, шо серйозної підготовки встречі ніхто не веде. Да, протоколісти там суєтяться, вибирають місце зустрічі, хто до кого перший підійде, стоятимуть Трамп і Хуйло чи сидітимуть і прочі технічні деталі. При цьому, дід чогось думає, шо америкнські протоколісти настаюють на стоячій встречі, а московські – костьми лягають, шоб добитися установки хотя би двох табуреток, шоб разниця в государственном велічії двох дєятєлєй не була столь вопіюща.

Але головного елементу – підготовки содєржатєльной часті – не ведеться. Зустрічі експертів і дипломатів не наблюдаються, посольство РФ у Вашингтоні по суті заблоковане і позбавлене возможності ведення будь-якої роботи. Даже гібридно опущеного посла Кисляка отзивають, а перед уходом його й Тіллерсон не приймає – шоб не мараться. Поетому Кисляку на прощання оплєуха – дали йому встречу з якимось заместітєлєм, а це явне уніженіє. Особенно накануні первой встречі глав государств.

Подготовку до встречі веде лише Хуйло, но в присущій собі манері питаясь продємострірувать свою крутость. Дід думає, шо й хакерська атака на українські сервери 27 червня – елемент тої підготовки. При тому, в Москві не брали до уваги День Конституції України, вони про це могли й не знати. А скоріше за все поздравляли у такий спосіб Хуйла з дньом воєнной разведки.

- Кругом шпійони і разведчики, задача которих узнать всі тайни нашей велікой родіни – привично округливши глаза і перейдя на заговорщицький тон сообщив того дня ветєранам воєнної разведки Хуйло. Вєтєрани-разведчики, большинство з яких півжиття провели в посольствах, доблєсно переводя з гріхом пополам статті з місцевих газет і храбро видаючи їх за ценні агентурні сведєнія, професіонально прищурилися, косясь на сосєдєй справа і зліва: а вдруг то іностранний шпійон, американський нєлєгал ілі того хуже – укробандеровський резідєнт в чині генєрала.

Цілком імовірно, що в залі сиділи й такі, однако подавляюще большинство присутсвующих – обикновенні бездєльніки, які єслі шось і уміють, так це лякати собственне начальство несуществующими угрозами і получать під це діло чини, ордена та неогранічені фінансові средства. А в ліце перманентно перепуганого Хуйла оті бездєльніки імеють ідеального начальника, напугать якого достаточно в ладошки хлопнуть. Однако, получая від страдающого рядом неізлєчімих фобій царька неогранічені средства треба йому шось дємонстрірувать, отсюда ми бачимо низку резонансних, але в цілому безглуздих акцій, за якими цілком очевидно торчать кремльовські башні. Во всяком случаї зараз уже похоже ніхто не сумнівається – за усіма кібератаками, яким подверглися останнім часом розвинені країни світу, стоїть стайка зашуганих кремльовських дурників. Яких мастєрськи лякають їхні собственні бездєльніки і косять на царських фобіях непогане бабло.

Українська воєнщина, щоправда, встигла послати Хуйлу по случаю празніка воздуший поцелуй, схвативши спецназовця ГРУ, але думаю, що справжня відповідь ще попереду. Но інтєресно, шо такі “приготовлєнія” Хуйла не осталися непоміченими і у Вашингтоні. Де помимо Трампа є і серйозні, вдумливі та крайнє зловредні імперіалісти. Которі тут же схвалили новий пакет санкцій проти РФ і зловредно посміхнулися.

Пока Хуйло безсило хапав ротом повітря, сенатський комітет схвалив воєнний бюджет США на 2018 рік. Який в одинадцять разів більший за весь російський воєннторг, разом з грошима, які двано украв Рогозін. При тому, сенатори не забули виділити дєньги на НАТО, Європу, а також Україні у весьма убедітєльних цифрах. Після чого глубокомислєнно заговорили про виділення Україні летального оружія, бо півмільярда доларів великі гроші, нада їх з умом потратити. Например – на закупку американськох зброї, щитають сєнатори, підморгуючи один одному і довольно косясь на Хуйла.

Ну й по часті кібератак, дід думає, шо Хуйлу таки готовлять ответку. Бо таки достав. Про яку ми може й не дізнаємося, але вийти живою в протистоянні з Кремнієвою долиною у РФ шансів нуль цілих, хер десятих.

У підготовку до участі в гамбурзькому саміті рішив включитися і старина Трамп, який в отлічії від Хуйла, всерйоз подобні форуми не сприймає. Для нього це красочне шоу, на якому Трамп хоче блістать. Ото він накануні запостив многозначітєльне відео, яке кожен понімає, як хоче. На тому змонтованому відео, хто не бачив, Трамп накидується з кулаками на чувачка, в якого замість обличчя логотип CNN і валить його на землю, сокрушая хуками і веселими джебами. Журналістська братія в США тут же накрила Трампа массіруваним огньом батарей, в повітря взмила штурмова авіація CNN, а от московські протоколісти, которі готують встречу в Гамбурзі, зіщулилися. Та глянули на американських колег вопросітєльно. Американські ж протоколісти лише руками розвели: “Всяке може буть. Ето же Трамп”.

Таким образом, Хуйло накануні саміту в Гамбурзі втратив своє главне преімущество – непредсказуємость. Всі наперед знають, шо воно казатиме, і шо обізатєльно нестиме пургу про “нєобходімость об’єдінєнія усілій перед ліцом мірового тірарізма, созданіє антітерорістіческой коаліції на подобіє антігітлєровской” і тому подобну чепуху. А вот чого чекати від Трампа, совершенно непонятно. Це ж не Обама, которого Хуйло даже якто насмілився по плечу дружеськи похлопать. Трамп на таке “похлопування” може й дружеського подзатильника Хуйлу відвісить, з нього станеться. Наблюдаєм.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, тримаємо кулаки за полонених, всіляко допомагаємо Армії і не забуваємо весело відпочивати.

Та слєдім, шоб віздє порядок був! А не то, шо січас

Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments