emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як вести слідство у справі Шеремета

Ви знаєте, а я чудово розумію чому низка наших і іноземних журналістів категорично незадоволені розслідуванням вбивства Шеремета. Маю визнати - слідство у нас ведеться ні фіга не по-європейськи. Нема підозрюваних проти яких можна висунути звинувачення, що не розваляться а суді - от ніхто і не сидить. Хіба в Європах таке видано?

В Європах видано розслідувати убивства журналістів, як в справі Віталія Марківа.

Є факт - італійський журналіст загинув там-то і там-то на Донбасі від вибуху міни, і є свідок що стверджує - міна прилетіла з українського боку.

Що робить слідство? Воно садить першого ж українського нацгвардійця, що на свою біду приїхав до Італії, і маринує його в буцегарні по ходу розбираючись - він чи не він. Наразі - розбиратися продовжить у вересні. Скільки маринуватиметься нацгвардієць - одному Богу відомою. Зате мають виправдання, підозрюваний - є.

Проведемо аналогію, що мало б зробити соідство в Україні, аби було по-європейськи? Версій основних - кілька. Російський слід, журналістська діяльність, бізнес (Шеремет був співвласником УП). І ще пані Притула з товаришами фактично заинуватила в смерті Шеремета порохоботів.

Значить МВС по-європейськи мала б заарештувати першого ліпшого пацака, бізнес-оппонента УП і порохобота, що перебували поблизу - і з інтервалом у пару місяців з'ясовувати, вони чи не вони. А ще - затримати гавриків з "Азову" з якими балакав Шеремет перед смертю, їх можна всіх - аби "влада ідіотів гнобить патріотів" можна було б кричати гучніше.

Таке європейське розслідування згаданих журналістів вдовольнило б цілковито.

Ви сумніваєтеся?

Subscribe

 • Первое китайское предупреждение

  Андрей Мовчан в г. Масса-Мариттима. 28 июля, 18:52 · Первое китайское предупреждение Китайская…

 • Побачення

  Geo Leros 3 ч. · !!! Після того як «невідомі» викрали суддю Чауса з Молдови, він заявив…

 • Patria o muerte!

  Андрей Плахонин 3 ч. · Подходят сейчас ко мне на Паторжинского, спрашивают, показывая на СБУ: - Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments