emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як вести слідство у справі Шеремета

Ви знаєте, а я чудово розумію чому низка наших і іноземних журналістів категорично незадоволені розслідуванням вбивства Шеремета. Маю визнати - слідство у нас ведеться ні фіга не по-європейськи. Нема підозрюваних проти яких можна висунути звинувачення, що не розваляться а суді - от ніхто і не сидить. Хіба в Європах таке видано?

В Європах видано розслідувати убивства журналістів, як в справі Віталія Марківа.

Є факт - італійський журналіст загинув там-то і там-то на Донбасі від вибуху міни, і є свідок що стверджує - міна прилетіла з українського боку.

Що робить слідство? Воно садить першого ж українського нацгвардійця, що на свою біду приїхав до Італії, і маринує його в буцегарні по ходу розбираючись - він чи не він. Наразі - розбиратися продовжить у вересні. Скільки маринуватиметься нацгвардієць - одному Богу відомою. Зате мають виправдання, підозрюваний - є.

Проведемо аналогію, що мало б зробити соідство в Україні, аби було по-європейськи? Версій основних - кілька. Російський слід, журналістська діяльність, бізнес (Шеремет був співвласником УП). І ще пані Притула з товаришами фактично заинуватила в смерті Шеремета порохоботів.

Значить МВС по-європейськи мала б заарештувати першого ліпшого пацака, бізнес-оппонента УП і порохобота, що перебували поблизу - і з інтервалом у пару місяців з'ясовувати, вони чи не вони. А ще - затримати гавриків з "Азову" з якими балакав Шеремет перед смертю, їх можна всіх - аби "влада ідіотів гнобить патріотів" можна було б кричати гучніше.

Таке європейське розслідування згаданих журналістів вдовольнило б цілковито.

Ви сумніваєтеся?

Subscribe

 • Аферисты

  Ирина Аниловская сейчас с Iryna Anilovska. 3 ч. · Информация о подготовке к импорту…

 • Докерувалися

  Валерій Прозапас 2 ч. · Докерувалися до того, що путінський Лукашенко з неприхованим…

 • Старомарьевка

  Юрій Бутусов 11 ч. · Ситуация в селе Старомарьевка, которое находится на линии фронта и о…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments