emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Поки не набігли видатні експерти...

дико вибачаюся, але поки не набігли видатні експерти, спробую сказати:
У сухому залишку ми маємо наступне: у своєму приватному блозі на сайті громадської британської організації "The International Institute for Strategic Studies", співробітник цієї організації Michael Elleman на підставі порівняння фотографій зробив висновок, що в північнокорейській ракеті "Hwasong-12" використовуються двигуни RD-250. З чого він зробив інше, на перший погляд логічне припущення, що тут є слід українського виробника "Південмаш".
Але штука в тому, що двигун RD-250 є не "українським", а радянським двигуном, розробленим в 1965 році. Отже, вся необхідна для його вироблення документація, технологія та зразки зберігаються в Москві та на заводах-суміжниках на території РФ. Тобто, для того, щоб передати щось третім сторонам, нічого "красти" на "Південмаші" не потрібно – все необхідне є на території Росії - стратегічного партнера КНДР.
По-друге, якщо б експерт Michael Elleman спробував порівняти зображення не тільки двигунів, але і самої ракети, він би побачив, що вона має набагато більше спільного не з "Циклоном", на якому стояли RD-250 і якій виробляється "Південмашем", а з Р-29 та Р-39, які розробляє та виробляє виключно Росія, зокрема Московський інститут теплотехніки, Державний ракетний центр ім. Макеєва, Міаський, Красноярський, Златоустівський машинобудівні та Воткінський завод в Удмуртії.
Доречі, на ці заводи до 2014 також поставлялися деталі для виробництва ракет та двигунів з "Південмашу", отже там накопичено чималі запаси потрібних комплектуючих.
Але це деталі, які зруйнують такий чудовий вкид, напрочуд потрібний і передбачуваний після інформації про участь росіян в розробці північнокорейської ракетної програми.
(і, так - цю схему відпрацьовано до дрібниць: публікація "експертної думки" у другорядному блозі - організація на її підставі розголосу в ЗМІ "першого рівня" - провокування скандалу в потрібному напрямку. нічого нового. ми - і суспільство, і політики - мали б до цього вже і призвичаїтися, і не вестися так наївно на такі дуболомні і примітивні схеми...)
Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments