emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Агов, Трампе!

сьогодні пуйло розпатякалося не жарт. Чого варта одна тільки фраза: "Якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, важко сказати, як будуть реагувати самопроголошені республіки. Може бути, вони направлять зброю, що в них є, в інші зони конфлікту, які є чутливими для тих, хто створює проблеми для них"?
Сама фраза побудована так, щоб відвести від себе будь-які підозри. Свято модальності - "важко сказати", "може бути", тобто це скоріше міркування вголос, ніж чітко визначена позиція.
Саму постановку питання у вигляді можливості перекидання російської зброї в інші зони конфлікту, можна розглядати як загрозу або наступу російських гібридних військ вглиб української території, або переміщення важкого озброєння на лінію розмежування, або спробу вчинити збройний заколот всередині України, або просто погано сформульоване речення, за яким немає нічого крім переляку і спроби знайти аргументи на користь противників надання зброї Україні.
Втім, щоб не значили ці слова, ми їх можемо і маємо використати для чергової демонстрації світові терористичної сутності нашого сусіда - бо, зрештою, фраза "чутливі для тих, хто створює проблеми для них" означає, що Росія у відповідь погрожує фінансувати ісламістські терористичні угруповання. Агов, Трампе!
Subscribe

 • Зеленые человечки

  Галина Штельмах 7 ч. · Арсен Зекиров, 29.01.2020 Помните как зеленые человечки захватывали Крым? Они…

 • Понравилось

  А що там у ПП - А що там у ЄС 2 ч. · Весь «сухой остаток» пресс-конференции Владимира Зеленского, посвященной…

 • Про професійних вічних «опозіціонєров»

  А що там у ПП - А що там у ЄС 2 ч. · Ще раз про професійних вічних «опозіціонєров». Бутусови, Дроздови, Яроші,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments