emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Злочин і злочинці

Увага! Другому фігуранту справи, ще одному з активних учасників жорстокого нападу на правоохоронців та прикордонників, під час подій 10 вересня на КПП в "Шегинях", суд призначив запобіжний захід - 2 місяці арешту з альтернативою внесення застави. Далі буде.
А зараз подивіться на ці страшні кадри...
З синьо-жовтим прапором, агресивні молодики натовпом жорстоко б,ють беззахисного українського прикордонника... Вища ступінь аморальності і цинізму бойовиків Саакашвілі.
Ось це їхній "патріотизм" і їхня справжня сутність. Без коментарів.

Запам,ятайте, вам це з рук не зійде! Доведеться відповідати.

Насправді, Саакашвілі, звично для себе, банально підставив своіх так званих прихильників. Втім, не викликає сумнівів, що більшість провокаторів, котрі чинили свавілля на кордоні, були проплачені.
Наразі, багатьом з них світять реальні тюремні строки за важкі кримінальні злочини під час штурму державного кордону і за кількома статтями ККУ. І це не жарти.

Чи може, дивлячись на такі світлини і переглядаючи відео побиття не озброєних та не екіпірованих прикордонників, хтось знову буде верещати про "політичні репресії"?
Виникає питання: а коли ви продавалися цим політичним шахраям і їхнім тіньовим кураторам (ймовірно "з-за порєбріка"), коли погоджувались на відвертий кримінал, про наслідки думали? Чи сподівалися, що, як завжди, все зійде з рук?
Ні! Це вже питання честі не тільки усіх правоохоронців, справжніх Воїнів АТО і Патріотів, це питання честі українськоі держави!

Знову питання: Навіщо? Заради кого і заради чого ви чинили безчинства? Це торжество вашої справедливісті в ім'я політичних амбіцій гастролерів і політічних шарлатанів? Ну ось і результат.

До речі, свого часу, Саакашвілі, без вагань, ганебно кинув на призволяще своіх колишніх соратників-однопартійців, міністрів, чиновників і як щур втік з Грузії. А дехто з тих хто залишився сіли в тюрму. Напевно деякі сидять й досі. Печалька... Висновки кожен зробить сам.

Фото Зоряна Шкиряка.
Фото Зоряна Шкиряка.

Subscribe

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments