emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Обіцянки-цяцяни", призначені лише для дурнів

Все перелічене у цитованому дописі (нижче) можна виразити стисліше: "Саакашвілі хоче стати ліберальним диктатором, зігнувши український парламент і весь держапарат в баранячий ріг".
Принаймні так воно виглядає назовні.
Оскільки ж насправді український парламент великою мірою відображає інтереси українських олігархів, включно з тим, хто (як я підозрюю) зараз зі Швейцарії фінансує левову частку цього бенкету, ясно, що цей "план Саакашвілі" нездійсненний за визначенням. "Ліберального диктатора" Україна не потерпить ні в особі Саакашвілі, ні в будь-якій іншій особі, для цього є 1001 причина.
Але це означає, що справжня мета Саакашвілі аж ніяк не конструктивна, а ці "обіцянки-цяцяни" призначені лише для дурнів та мрійників, яких він хоче використати так само, як деякі залаштункові гравці зараз використовують самого Саакашвілі. Справжня мета суто руйнівна: за будь-яку ціну звалити Порошенка (з яким у Саакашвілі "особисте") і домогтися термінових перевиборів - як мінімум парламентських, а бажано і президентських. А там вже хай буде як буде (принаймні для Коломойського будь-який безлад в Україні, напевно, буде кращим за нинішню подобу порядку - коли принаймні в межах "клубу олігархів" закон більш-менш "один для всіх").
Відповідно, українська влада після певної межі буде змушена захищатися, тим самим лише додатково підсилюючи образ Саакашвілі як "борця-мученика".
От і не треба на це куплятися.
Хто обіцяє добитися неймовірно швидких та солодких успіхів, ламаючи реальність "через коліно", нічого, крім безладу і страждань, принести країні не може.
Трясця Саакашвілі та всім, хто зараз опинився - чи опиниться - на його боці.
А президент, гадаю, таки зробив політичну помилку. Але не коли скасував українське громадянство Саакашвілі, а коли надав йому це громадянство як політичний трамплін для тріумфального повернення в Грузію. Якого не відбулося і, гадаю, вже ніколи не відбудеться. Бо грузини - на відміну від українців - пам'ятають не лише "що" Саакашвілі вдалося, але й "якою ціною".

Саакашвили предлагает запретить олигархам владеть телеканалами, растомаживать автомобили за 15 минут, сама растаможка не должна превышать 300 евро. В течении 7

Еще
Программа лидера «Движения новых сил» в тезисах
REED.MEDIA|АВТОР: СТАНИСЛАВ ЗОЗУЛЯ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Показания Бурбы

  Юрій Бутусов 1 ч · Вчера Следственная комиссия Верховной Рады по Вагнергейту провела заседание в…

 • Хроника одного президента ‎ ‎(24- 25.‎09.‎2021)

  Хроника одного президента ‎ ‎25.‎09.‎2021 Ермак передал распоряжение приостановить работу ВСК Безуглой по теме…

 • Водій- каскадер

  Vavlud Vav 7 ч. · УВАГА Водій Шефіра – довірена особа Ані Лорак та професійний каскадер…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments