emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Київський совок

збірний образ київського совка за 50.
Як правило, російськомовний. Культурний багаж полегшений: міфи ВОВ, Булгаков з комедіями Гайдая і Рязанова, розбавлені українськими застольними піснями.

Переконаний, що від нього нічого не залежить. Тому вибори для совка не асоціюються з вибором його ж майбутнього, а тільки з ритуалом, з якого можна мати якийсь матеріальний одномоментний зиск.

Допускає, що Путін має право "карати" українців.

Ксенофоби. поскільки київські совки переважно етнічні українці, то ксенофобія поширюється і на власних співвітчизників, які не втратили національні ознаки (такі люди в їх свідомості: жлоби і село).

Красти будь-кому з влади (і не з влади теж) з бюджету можна. бюджетні гроші - це гроші абстрактні, не з його кишень.
Все, що за кордонами його дому і його особистої приватної власності - нічийне. Совок не скаже "моє місто", "моя країна", а тільки "наше місто", "наша країна" - бо "наше" нічийне. Відповідальності за нічийне совок не несе. Відповідальність за "нічийне" лежить виключно на державі. Держава=правитель.

Вірують, що українська влада розплачується з Європою за підтримку віддаючи їй карпатські ліси, наприклад. А сланцевий газ - плата за підтримку США і неодмінна екологічна катастрофа для тієї місцевості, де такий видобуток ведеться.

Уявляють собі Україну як повністю одержавлену територію, приватна власність для них існує на рівні прикладному, але не світоглядному.

Ієрархія в рамках пари: хазяїн-підданий. Можна змінити хазяїна з Росії на США, але характер стосунків допускається тільки такий , як в СРСР: з нещадною експлуатацією Центру окраїн, байдужістю до населення, природи тощо. Для совка це норма. Ні в яке партнерство, рівність, угоди і т.д. вони не вірять.

Війну не підтримують. Путіна не люблять. Готові здатись заради будь-якого миру. Всі, хто чинять спротив окупанту, викликають страх і неприязнь, турбує, що за спротив Росія ще більше покарає - перепаде і тим, хто був покірним.

Будь-яка влада, схожа на умовного Щербицького (секретаря ЦК КПРС) - своя, чим більше не схожа - тим більш ворожа.
Парламент - взагалі не влада. Але хороше місце, де можна наживатись.

Довіри до влади бути не може в принципі, бо це образ караючий. Але владу інакше, як уособлення брутальної сили і свавілля взагалі не уявляють.
Ставши владою совки діють згідно своїх уявлень про її характер.
Коротше, український совок - породження колоніалізму.

Від себе: Дуже влучно. Але як на мене, це образ укранського совка, взагалі.  Не обовязково київського та за 50. Це такий собі совок-лайт. Бо буває ще агресивні модифкації, які люблять Путіна.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments