emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Позитив від діда Свирида. Біла Церква

Найкращого Тев’є-молочника зараз ставлять в Білій Церкві, так і знайте. Може ще десь є гарна постановка, я не в курсі, а от білоцерківський Тев’є - ето нєчто. Дідові повезло потрапити учора на прем‘єру, я досі під враженням. Спасибі касирці, яка зжалилася над дідом і знайшла єдиний квиточок. Зал був ущерть забитий, квитки тут купують аж на листопад.

Не знаю, що писатимуть про виставу місцеві театральні критики, дід простий випадковий глядач, і як глядач заявляю - все було супер. Режисер Тарас Мазур (отой, що змушений був залишити Севастополь) справжній профі високого класу. А які в Білій Церкві актори!..

От якщо хочете побачити сучасного українського актора калібру незабутнього Миколи Яковченка - їдьте в БЦ та йдіть у театр Саксаганського. Що то за Акторище! Шикарнєйший! Ім‘я його - Іван Калініченко. Ах, як би хотілося бачити пана Калініченка на кіноекрані, щоб про нього дізналася вся Україна. То була б бомба і відродження національного кіно - розумного, глибокого, дотепного і позитивного.

Та і всі актори, задіяні у виставі, грали з душею, просто світилися - спасибі їм усім. Не називаю прізвищ, бо їх багато, та й їхні імена мало що скажуть. Сподіваюся поки що. Хай їх усіх чекає щаслива творча доля.

А публіка в залі! Чесно, я навіть не думав, що в Білій Церкві такі театрали. Язик не повернеться назвати білоцеркввський театр проввнційним. Це дійсно рівень. Нічим не поступиться столичному.

Доузі, ходіть у театри. В нас у всіх обласних центрах чудові театри, і я певен - талановиті режисери та актори. Але про них широкий український глядач мало що знає. Сподіваюся, знову ж таки, поки що. Треба знімати кіно. А наші театри - то такий ресурс, що Голівуд зіщулиться

Ну що ж, поки мистецька Біла Церква відсипається після вчорашніх вистав, на вулиці міста рішуче вийшла Біла Церква спортивна. Сьогодні тут - Марафон! Яке ж це активне й позитивне місто

Дід уже давно з медаллю, але вирватися з Білої Церкви ніяк не вдається. Легше пробігти три марафони, ніж боротися з білоцерківською гостинністю

Насправді - прекрасне місто і люди тут чудові. Організація Марафону - супер. Окрема дяка вболівальникам, які підбадьорювали барабанами, оркестрами і різними сиішними плакатами. Біжиш і смієшся ))

А за тиждень Марафон у Києві. Що собі людина не вигадає, лиш би вдома не сидіти... :)

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments