emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як дикість наразилась на дикість

Відео, яке сьогодні розповсюдили ресурси, пов’язані з ІД, демонструє двох російських військовослужбовців, захоплених бойовиками під час боїв в містечку еш-Шула в 20 кілометрах на південному заході від Дейр-ез-Зору.
В цій історії найцікавішим є, що продемонстровані російські бійці є нам знайомими – вони є найманцями з історією, зокрема, обидва брали участь в боях на Донбасі, імітуючи «шахтарів та трактористів» в 2014-2015.
Перший - Заболотний Роман Васильович, 1979 року народження, мешканець селища Рассвєт, Аксайського району Ростовської області, - був членом «Всевеликого війська Донського» (в чині підхорунжого), і брав участь в бойових діях на боці терористів у складі незаконних збройних формувань під орудою т.зв. «генерала» Козіцина. Його навіть було нагороджено в червні 2016 за «допомогу жителям Луганської області».
Інший – Цуркану Григорій Михайлович, 1978 року народження, мешканець Московської області - був активним членом Домодедівського відділення радикальної організації «Бойове братство». Він також брав участь в бойових діях на боці терористів у складі незаконних збройних формувань в ОРДІЛО.
Від обох російське МО вже звично відхрестилося, заявивши, що «всі військовослужбовці МО РФ знаходяться на місцях несення служби або в казармах».
За непідтвердженою інформацію, цих полонених ще вчора було обезглавлено на площі аль-Жарда в містечку аль-Маядин; після страти їхні тіла було спалено.
І ось тепер цікаво, коли в 2014 російські бойовики на Донбасі хизувалися відео катувань наших полонених та цивільних патріотів, а пересічні росіяни все це радісно розповсюджували, чи очікували вони, що незабаром їм доведеться зустрітися з противником, що не потупиться їм рівнем дикості і жорстокості?
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments