emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

А найпереконливіша версія, як завжди, від сільського аналітика, який все розклав по полицях

От мені нравиться колотнеча вокруг так називаємого закону про реінтеграцію Донбасу. Повилазила даже купа експертів, які не стісняясь великого скоплєнія розумних людей признаються, шо читали його текст. Спрашується – нафіга вони його читали? Шо вони хотіли там вичитати?

Дід людина темна й необразована, може я й ошибаюся, але ну йолкі-палкі, четвертий рік гібридної війни надворі. Невже хтось іскреннє вірить, шо хунта отой закон проталкує для того, шоб його виполнять? Тоже мені, найшли чесну хунту...

Саме інтєресне, шо Хуйло-то якраз харашо понімає коварний замисєл хунти. Він-то воробей уже стріляний і хунтою не раз траханий. Він-то розуміє, шо істинна назва того законопроекту "Про надьожну фіксацію Хуйла в тісках мінських соглашеній, шоб воно не рипалося і до скону оставалося под санкціями". Тому Хуйло й репетує устами своїх прихлєбатєлєй, акцентіруя увагу мірового сообщества, шо хунта тим законопроектом беззастєнчиво “блокирует минский процесс” (Б.Гризлов). У даному случаї, варто визнати, десь так воно і є. Однако мірове сообщество хунті “ай-яй-яй” чомусь не каже. Чому?

В общем, дід в очередний раз пояснює все на пальцях. От єсть мінські протоколи. Ето пакетне соглашеніє, прийняте в гарячу фазу війни, коли сторони мали по команді “раз-два” одновременно поставити приставлені до голів друг-друга пістолети на запобіжники, а по команді “три-чотири” зробити по два шага назад. Дальше одного з учасників поєдинку мірове сообщество приласкало й обігріло, а другому указало, шо воно казьол і хуйло, буть йому под санкціями, гнида отака. А санкції будуть зняті коли будуть виконані усі согласовані в Мінську условія.

Хуйло тоді зраділо, бо думало, шо всіх перехитрило, но нє тут то було. Запад пристав на вигідну хунті інтерпретацію мінських соглашеній, а Хуйло остався в дураках і под санкціями. Воно єстєственно обідилося і продовжує на Донбасі пострілювати, но на масштабну війну вже не рішається, бо сільонкі вже нє тє. Та й не тєряє надєжду мірове сообщество всьо-таки колись-якось обдурить.

Але це зробити неможливо, бо хунта й Запад вочевидь вступили між собою в преступний сговор і явно виробили свої правила виполнєнія мінських протоколів. І за тими правилами хунта должна по возможності убедітєльно імітірувать готовность до реінтеграції Донбаса, в той час, як Хуйло об’язан на практиці сліть Донбас, убраться восвоясі, прибрать за собою мусор і передать кордон українським прикордонникам. При тому всі чудєсно розуміють, шо до смерті Хуйла цього не случиться, гібридна війна не припиниться, а значить і реального виконання мінських протоколів ожидать не слід. Коли ж Хуйло откине копита, тут уже можна буде викинуть на смітник і мінські протоколи, і прийняті у їх контексті закони, бо все відбуватиметься вже за іншою логікою та за інших обставин. Сподіваюся, швидко й безкровно.

А поки що Київ, нада отдать йому должне, свою часть роботи виполняє дуже переконливо – шо-шо, а імітірувать бурну дєятєльность хунта уміє вельми професійно. Тому во ісполнєніє пункту третього протоколу готова прийняти любий закон, хоть про проведення виборів до місцевих рад в окупованих районах Луганской і Донецкой областєй виключно на виборчих дільницях Тернопільської області. Бо ще раз повторю – той закон ніхто особо читать, а тим паче виполнять і не собирається. Запад це чудєсно понімає, але Западу нужна бумажка, шоб формально тицять нею Хуйлу в пику і об’яснять, чому санкції остаються, к їх огромному сожалєнію, в силі.

Тому нескладно здогадатися, шо як закон зрештою приймуть, Порох тут же почимчикує із тою бумажкою до Меркель і гордо нею розмахуючи заявить:

- Прівет, Анжела, якділа? Дивись, ми тут як і договарювались закон прийняли. Отой, шо про децентралізацію-реінтеграцію. Ну третій пункт мінського протоколу? Помниш?
- Канєшно помню, Петєчка, ти маладєц. Візьми з полки пирожок.

В цю мить на вулиці зарепетує Хуйло:

- Анжела, нє верь єму! Він тебе дурить!
- Во-первих, не Анжела, а фрау Меркель! Бундесканлєрін ді Ґроссе Дойчланд унд ді ґанзе Ойропе. А во-вторих, кажда женщина сама рішає, хто має право вскружить їй голову, а хто ні. Кушай, Петя, кушай. А ти, хуйло порепане, іди виполняй свою часть мінських соглашеній, єслі хочеш, шоб я тєб’я от санкцій освободила. Пшол отсюдова. Казьол...

Така розмова відбудеться, чи трохи інакша, дід не знає, але впевнений, шо суть її буде приблизно такою. Тєм удівітєльнєє, шо така мелка тактична подія, як прийняття очередної порожньої бумажки, визвала в Україні остєрвенєле бурлєніє страстєй совсєм нешуточних. Спокійніше громадяни. Тим паче хунта натикала в законопроект статті про агресію РФ окупацію і т.д., а загалом - іде взрослий троллінг Хуйла, нєрвних просять удаліться.

Втім, колотнеча навколо законопроекту про реінтеграцію також дето вигідна хунті, просто тоді Порох заявиться до Меркель спітнілий і розкуйовджений, з нєсколько пом’ятим текстом закону. Та нажаліється сердобольній Анжелі Хорстовні, як трудно було отой клятий закон протащить через парламент, общественность в Україні возмущена до краю, хунта пішла на вкрай непопулярні кроки, неплохо було би возмістить. Меркель розчулено зітхне і поставить перед Порохом миску пиріжків.

Отже єсть деякий смисл і в громадських возмущеніях, хоча дід не виключає, що чимало людей не розібравшись обурюється цілком щиро. І вони мають повне на це право, бо ми ж таки демократична країна, нє чета нєкоторим. Прохання лише не переігрувати і в жодному разі не жбурляти під ВРУ гранати. Бо в прошлий раз із тою гранатою получилося дуже паскудно.

А загалом лічно в діда враження, що в цьому конкретному випадку – у випадку з тим “законом” - хунта демонструє досить тонке розуміння гри, вполнє прілічний дріблінг і схоже, що бачить все ігрове поле. Зокрема Курта Волкера.
Которий стоїть у воріт противника відкритий і очікує на точний пас. Наблюдаєм.

Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments