emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Альтернативні реальності

А заєбісь було б мати портал-ган, щоб переміщуватись між різними реальностями, як в "Рік і Морті". Одним з корисних застосувань було б мати змогу потрапити в реальність мрій тих чи інших груп, де їх палкі бажання реалізувались. Наприклад, в Україну, де зрадофіли, професійні антикорупціонери та "патрійоти" перемогли шоколадних бариг, знесли уряд і Пороха і по повній будують свій зрадофільськмй рай, відпиздивши ногами та перевішавши порохоботів, потім ще когось, потім ще, потімвесело почавши вішати одне одного, перед повішенням малюючи одне одному на лобі надпис "Порохобот". Або зазирнути в реальність, де Самопоміч із вомбатами, Лушпайками та Парасюками під управлінням Бені веде країну до хуй зна чого, називаючи це перемогою. Або - де Юлька стала президентом і відповідно керує. А в іншій реальності - Майдан вмився в крові, Революція гідності не зупинилась на жалю за загиблими, почали різати та вішати ригів, ментів, прокурорів, суддів, їх кумів та друзів, потім друзів друзів, потім одне одноги, сперечаючись, яка гілка ОУН вагоміша за який підрозділ Правого Сектору і яке тут місце для Азову. А ще б подивитись на реальність, де Майдан не переміг, Яник у влади, "послідовні" і Азірови-стоматологи продовжують дерибанити країну, продаючи її Москві.

І в кожній реальності встановити телекамери і вести безперервну трансляцію. Реаліті шоу. На Першому каналі - вішають ригів, ментів, прокурорських тощо. На другому - Садонеміч керує. На третьюму - Юлька. І так далі.

І щоб вся Україна обов'язково дивилась це. І порівнювала зі своєю реальністю.

Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments