emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Свободівець Юрій Левченко підтвердив, що був громадянином росії"

"Свободівець Юрій Левченко підтвердив, що був громадянином росії"

Чекав, чекав, але так і не дочекався хоча б такого заголовку від наших вельмишановних журналістів, які роблять сенсації на рівному місці.
А ж можна було написати в заголовках приблизно так: "СВОБОДА СДЕЛАЛА ДЕПУТАТОМ ГРАЖДАНИНА РОССИИ!!!" або "ДЕПУТАТ, КОТОРЫЙ ХОТЕЛ ПОДЖЕЧЬ ВЕРХОВНУЮ РАДУ ОКАЗАЛСЯ ГРАЖДАНИНОМ РОССИИ!!1"

12 годин, між іншим, пройшло, а реакція ЗМІ = 0. Отака вона чесна і справедлива "журналістика",

Між тим, сьогодні, до честі Юрія Левченка, від відповів на частину запитань, за які до того просто банив, запостивши свої документи і розказавши деякі уривки біографії
https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1084181515046591

Давши відповіді на частину запитань, пан Юрій повністю підтвердив логіку і підозри, викладені в моєму попередньому пості на цю тему (https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/482735578780068). У зв'язку з чим я б хотів:
1) почути вибачення пана депутата перед громадянами, яких він банив, яких він обзивав "олігархічною клептократією", яких безпідставно ображали фанатичні члени Свободи;
2) шановні ЗМІ, які хвацько спростовували "наїзд олігархів і кремлівців на Левченка", просив би повидаляли свої статті/пости/відео, бо Левченко сам підтвердив правдивість підозр, які йому закидали
3) шановні ЗМІ, врешті решт мали б написати правду про нюанси біографії народного депутата від Свободи Юрія Левченка, щоб на наступних виборах виборці Свободи мали всебічну і правдиву інформацію про членів партії.

А тепер по суті викладеної паном Юрієм інформації. Буду коментувати в послідовності викладеній Левченком, оскільки запитань залишилось дуже багато:

1) Пан Юрій чомусь називає відповіді на запитання громадян, своїх виборців "брудною кампанією влади", розказує про "замовлення олігархів" і прочу лабуду. Мушу сказати пану Юрію, що "замовлення олігархів" і інші штампи, які він приписує звичайним громадянам, не звільняють його від відповіді на запитання. Це по-перше.
По-друге: Не знав, що коментатори постів Дзиндзі, які виявили в Левченка квартиру в Москві (можна подивитись як це було) -
є олігархами і владою.
По-третє: Юрій, дуже правильно пов'язав інформаційну кампанію проти нього з подіями у ВР. Саме його брехня і неадекватна реакція проти прийняття законів, що підтримують українську армію, проти яких виступає кремль, за які виступають всі союзники, породила підозри в людей. Хоча я особисто не міг припустити, що Юрій Левченко мав паспорт рф, яку він збирався спалити разом з Фаріон.

2) Я готовий повірити в його історію проживання на Кіпрі. Бо вона логічна. Ця історія дає відповіді на багато запитань: де вчився, де вивчив англійську на належному для вступу в британський ВУЗ рівні, де здобув документи необхідні для вступу в британський ВУЗ (український атестат не підходить), зрештою, дає відповідь на запитання про фінансування навчання. Найголовніше ця історія знімає підозри, що роти московським однокласникам, які не сварять Бандеру, позакривало ФСБ.
Кіпр - це добре.

3) Версія, що російське громадянство Юрія набуте вже на Кіпрі підтверджується документами з кіпрської школи. Там буква I в його імені трансформувалась в букву U, очевидно, після отримання паспорта.

А от вся інша інформація викликає багато запитань.

4) Наприклад, викликають сумнів мотиви набуття російського громадянства. Юрій каже, що він набував російське громадянство "Винятково з практичних міркувань - задля швидкого отримання закордонного паспорта, який потрібен для продовження мого навчання закордоном". Це дуже схоже на неправду.
По-перше: після 5-ти років проживання на Кіпрі (вони жили 10 років з 1992 по 2002), маючи на те належні документи і роботу (батько був директором фірми, по словах Юрія) Юрій міг спокійно набути паспорт Кіпру для навчання закордоном. Кіпр, нагадаю, член ЄС. Кіпр, нагадаю, колишня англійська колонія. Не було жодного сенсу з огидою набувати паспорт країни третього світу для навчання в Англії, якщо можна було набути паспорт елітної країни, який цінувався в Великобританії.
По-друге: Чому Юрій, який з такою огидою набував громадянство росії, не набув громадянство України, до якої він приїжджав влітку і навіть в літній школі вчився? Для цього було 2 роки - з 2000 по 2002. Маючи гроші, це взагалі не проблема в Україні..
І тут вже знову виникає багато запитань: а може все тому, що Юрій збрехав і не жив на Кіпрі з 1992, а вступив в кіпрську школу закінчивши 9 класів? І знову ж підозра в тому чому мовчать однокласники в рф?

5) Так само викликають сумніви мотиви приїзду в Україну. Людина, одногрупники якої заробляють за тиждень те, що він заробляв за рік чомусь приїжджає в незнайому йому країну з купою проблем, рік тиняється без роботи, потім працює за копійки. Бо патріот? - Можливо... Тільки якось не віриться в патріотизм до України 23-річного юнака, який тут ніколи не жив і який не має грошей на життя, в той час як його одногрупники гребуть гроші лопатою.

6) Далі ще цікавіше. Юрій пише, що 2008 року він набуває громадянство України, а в жовтні 2008 року вступає в Свободу і при цьому він все розказав однопартійцям.
А чи правильно я розумію, що Свобода прийняла в свої члени колишнього громадянина росії? Так й мало того, що прийняла в члени партії, а ще й прийняла на роботу в партію, керівником кадрового відділу, надавши такій особі доступ до даних членів партії?
Це не до Юрія запитання, а до керівництва партії. Серйозна система безпеки... Чи може то так мало бути?

7) А документ про вихід з громадянства Свобода попросила?

8) Але найцікавіше інше. Юрій стверджує, що українське громадянство він набув 2008 року (німецький ВУЗ закінчив 17.11.2007). То скажіть мені будь-ласка, яким чином Юрій Левченко був зареєстрований кандидатом народні депутати на виборах 2012 року (зареєстрований 10.08.2012), якщо кандидатами в нардепи можуть стати громадяни, які безперервно проживають на території України останніх 5 років?
То що виходить: ЦВК януковича і СБУ януковича/гусні цього не знало?
То ті вибори 2012 року в Шевченківському районі просто були керованим цирком ляльок чи способом збити в Пилипишина більше бабла? Чи стрес-тестом системи і її випробуванням на наступних президентських виборах януковича в 2015 році? Що це було, зважаючи на те, що Юрій Левченко не мав права балотуватися і міг бути знятим в будь-який момент?

9) Найсмішніше, що Юрій зараз розказує, що він це ніколи не приховував і всім це було відомо. Кому було відомо? Аронцю, який чуть не згорів, не знаючи що придумати в якості відмазки і придумавши, що#Лєвченконєгр? Іншим членам партії, які матюкали і погрожували Дзиндзі за "брехню" (почитайте коменти)? Виборцям Свободи? Кому це було відомо?

10) І останнє: Партія Свобода чомусь вважає, що російське громадянство свого члена, який його приховував - це не зрада і можна таких приймати в арійську Свободу і давати їм доступ до даних членів "партії". Ок. Най буде.
Таваріщі зі Свободи, а чого тоді ви вже 3 роки волаєте про Ліпєцьку хвабрику, закликаєте до імпічменту і т.д. При тому, що Порошенко нічого не приховував. При тому, що Порошенко придбав її задовго до війни. При тому, що в Порошенка забрали Севморзавод і арештували ту саму Хвабрику, яку йому прийшлось закрити?

Я не буду оцінювати дії Порошенка, але історія його бізнесу в росії явно чесніша і прозоріша від історії Юрія Левченка. Тому якщо ви вважаєте за правильне закликати Порошенка до Імпічменту і воювати з Рошенами, то будьте послідовні...

Tags: #Лєвченконєгр
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments