emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Левченкіада. Контрольний постріл

Там на Юрія Левченка напали клептократичні олігархи і все брешуть і брешуть про Юрія...

Так забрехалися, що Юрій захотів побачити документи Президента і міністрів. Що я підтримую. Я теж хотів би побачити документи чиновників, бо компетентність багатьох з них викликає сумніви...

Але якщо вже говорити про брехню, то брехня є те, що пише в своєму пості пан Юрій. Причому вже не одноразово.
Пан Юрій згадує про законопроект 7164, наділяє його штампами "антиконституційний" і "федеративний", але не каже, що закон яким маніпулює Юрій прийнятий ще в 2014 році (коли Свобода була у ВР - не було гранат і димовух) і спокійно пропрацював 3 роки. І що? Донбас став федерацією? Моторола ввійшов у ВР за ці 3 роки?
Пан Юрій не каже, що 7164 має всього 3 абзаци тексту (http://www.golos.com.ua/article/294585), в одному з яких написано, що Закон діятиме 1 (ОДИН) перехідний рік, а в іншому написано закон буде діяти тільки тоді, коли російські війська і терористи покинуть територію України. Цих пунктів раніше (в діючому з 2014 року) законі не було. То скажіть: внесення цих пунктів - це погано?
Отож бо... реакція Юрія вочевидь дивує. А чого Юрій не голосував за 7163 в якому йдеться про підтримку армії і легалізацію добровольців - взагалі не зрозуміло.

Тепер щодо того що ви називаєте брехнею, п. Юрію:
Спочатку вони ЗБРЕХАЛИ про те, що я народився в Москві.
Юрію, це ваша маніпуляція. Бо спочатку Дзиндзя знайшов в базі дані, що Юрій Левченко народився в Москві. Але замість відповісти ви почали нервувати і банити людей.
Хоча, ймовірно, ця підозра дійсно некоректна. Але ця підозра дозволила знайти про вас багато інформації, яку ви приховували.

Потім вони ЗБРЕХАЛИ про те, що в мене та моїх батьків квартира в Москві.
Чому збрехали? Ви це самі підтвердили в своєму попередньому пості. Квартира, яку знайшли в інтернеті була вашою. А чи продали ви її чи ні - це вже інше питання, бо ніхто про теперішній час не говорив. Більш того, було б добре, якщо б замість документі прадіда ви запостили договір продажу квартири в Москві, чим розвіяли всі сумніви ваших фанатів.

Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що мої батьки живуть в Москві.
А це вже ви придумуєте. Тут так само минулий час. Ваші батьки жили в Москві, що ви підтвердили самі. А проблемою є не те, що ви народилися в Москві чи ваші батьки там жили, а те, що ви це приховували до вчорашнього дня.

Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що в мене громадянство РФ.
Знову ж: ви самі це підтвердили в попередньому пості.
Знову ж: замість документів прадіда варто було б запостити документ, що ви вибули з російського громадянства
Знову ж: проблема не в тому, що у вас було російське громадянство, а в тому, що ви це приховували, ви обманювали своїх однопартійців і виборців.

Тому, п.Юрію, замість того, щоб маніпулювати, вигадувати і постити документи прадідів, варто просто відповісти на запитання, які вам задають і бажано надати підтверджуючі ВЛАСНІ документі, а не документи дідів, щоб зняти всі питання,
Ваші діди-прадіди не мають ніякого відношення до предмету розмови. І ваші батьки теж. Бо вони не є суб'єктами політичного процесу. А ви, Юрію, є.

Тому прохання надати відповіді на наступні запитання:
1) Чому Юрій Левченко набув громадянство росії, а не Кіпру, проживаючи на Кіпрі 10 років? Чому не набув громадянство України, якщо росія ненависна, а на Кіпрі чомусь не виходило?
2) Що стало мотивом того, що Юрій Левченко після навчання переїхав в бідну Україну, рік був без роботи, потім почав працювати на зарплату, яка за рік становила ту ж суму, що одногрупники Юрія заробляли за тиждень?
3) Коли отримано українське громадянство?

І питання до Свободи:
1) Чому партія прийняла в свої члени колишнього громадянина росії, який ніколи тут не жив і не мав ніяких матеріальних мотивів тут залишатися (а навпаки)?
2) Чому керівництво партії призначило таку особу в кадровий відділ, де є доступ до даних членів партії?
3) Чи просило і чи надав Юрій документи про вихід з російського громадянства?
4) Чому керівництво партії не розповіло рядовим свободівцям про такі важливі нюанси в біографії Юрія? Чому не повідомило ці нюанси виборцям? Чому просувало Юрія у Парламент на перших же виборах?
5) Яким чином Юрію вдалось зареєструватися на виборах до ВР, якщо він не проходив по критеріях закону (не прожив 5 років) і чому ЦВК янека його не зняла з виборів маючи всі підстави?

От ці питання зараз є важливими і основними. Тому не розумію навіщо заспамлювати ці питання архівними документами померлих родичів, які не мають відношення до політичного сьогодення.

І останнє: Агента кремля з Юрія роблять не клептократичні олігархи, а приховування інформації, брехня, маніпуляції, видалення коментів, замість почутих відповідей.

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments