emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

НАБУ фабрикує справу по МО

Чому НАБу не одягло кайданки Хатії? Нацполіція в 2016 році купувала пальне значно дорожче ніж армія
Йду на суд, щоб взяти на поруки Гулевича з тендерного комітету МО, якого затримало НАБУ.
Тому що я знаю його, як посадовця МО, що відстоював інтереси держави в тендерах МО, навіть попри те, що «бірюковщина» зв'язувала йому руки.
Зокрема, найнижчі в країні ціни при закупівлі палива для армії - це і його заслуга. Тому вважаю, що НАБУ демонструє верх цинізму, коли ув'язнює його за найдешевшу закупівлю в країні. Особливо на фоні того, що найдорожчі закупівлі недоторкані для МО. Це злочинні подвійні стандарти.
Адже НАБУ знайшло кримінал у вигляді завищення ціни під час закупівлі дизпалива в МО в червні 2016 року. Акцентую, що ця вже «завищена» додатковою угодою ціна дорівнювала - 15.70-15.90 грн. за літр літнього палива.
Ок, якщо 15.70 це завищена ціна я вирішила подивитися, а за якою ціною у нас купувала пальне у той час головна антикорупціонерка та реформаторка країни нацполіцейська Хатія Деканоїдзе.
Гугл каже, що в середньому вище на 2 грн.
Як, приклад, наведу закупівлю нацполіції Кривого Рогу. У жовтні 2016 року коли ціна оптового ринку була 16,7 грн. нацполіція купила дизпаливо по ціні 17,76.
Але це ще не все, потім у грудні, коли ціна оптового ринку виросла до 17,51 в нацполіції була підписана додаткова угода, якою ціна була піднята на 20% і дизпаливо стало коштувати 21,31 грн.
Тобто з однієї сторони аналогічна ситуація з Міноборони - додатковою угодою піднімаються ціни. Але на скільки піднімаються… При різниці ціни на оптовому ринку в одну гривню між червнем і груднем кінцева ціна дизелю для армії і поліції відрізнялася на 5 ГРН!!! У армії близько 16 грн. за літр, а у нацполіції більше 21 грн. Є різниця?
Для НАБУ точно є. По найменшій ціні вони крутять кримінальну справа, а по великій - «курять бамбук».
Тому що НАБУ не займається простими справами, а ставлять перед собою важке завдання знайти корупцію в найдешевшій закупівлі?
Це як мінімум цинічно і злочинно: розслідувати найдешевші закупівлі, а ігнорувати факти нахабної мільярдної корупцію.
ТОМУ я не боюся підтримати Гулевича, попри публічні мінуси і піар НАБУ. Як не боялася підтримати прокурора генпрокуратури Костянтина Кулика, якого НАБУ переслідує по статті «незаконне збагачення» на замовлення Курченка.
І зауважте, що один Кулик зробив для країни в грошовому еквіваленті в МІЛЬЯРДИ разів більше ніж все НАБУ разом узяте. Чого вартує лише зроблене ним повернення в бюджет країни 1.5 млрд. доларів корупційних активів Януковича, кілька мільярдів грн. активів Курченка. Впевнена скоро у нього вигорить і Іванющенко… А скільки повернуло НАБУ? Їм навіть соромно цифри називати!
Комусь піаритися, а комусь справу робити. Я буду підтримувати тих, хто робить справи. http://censor.net.ua/…/chomu_nabu_ne_odyaglo_kayidanki_hat_…
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments