emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Московське болото й ревлюціонери

Напишу я про "мітинг опозиції" 17 жовтня

Дослідники кажуть, що Москва побудована на болотах.
Болото, а точніше трясовина, має дуже цікаві властивості. Бінгамові рідини (трясовина) не виштовхують опущений в них об'єкт вище рівня занурення, а будь-який рух об'єкта спричиняє ще більше занурення.
Цим і пояснюється чому з боліт можуть стирчати важкі залізні нерухомі предмети, але будь-яке живе створіння, яке потрапляє в трясовину буде засмоктане без сторонньої допомоги. Чим більше живе створіння рухається в трясовині - тим скоріше воно буде засмоктане нею. Причому, коли в болоті опиняється верхня частина тулуба людини, кожен вдих, тим більше голосний крик, стає теж рухом (бо людина дихає) і наближує людину до кінця.

Таким чином, московське болото, московська трясовина - це не тільки геологічне чи фізичне поняття, а й те поняття, яким найбільш вдало можна описати події, що відбуваються в Україні протягом 3-х останніх років.

В цьому московському болоті в 2014 році і раніше опинилися дуже багато людей. З різних причин:
- хтось за гроші
- хтось за ідею русского міра
- хтось таким чином платив за дорогі антикорупційні квартири
- хтось ходив до сповіді до медведчука
- хтось амбіційний хворий грузинський бичок
- хтось не менш тупий конюх, який проривав бичка на арену, а втрапив разом з бичком в болото
- хтось блокував вугілля для курченка, а впав в болото
- хтось з московського болота й не вилізав, а був прикритий фейковими іменами / фейковими біографіями / фейковими статусами.

Причин чому люди потрапили в московське болото безліч. І це стосується не тільки політиків. Багато звичайних пересічних ідіотів теж натворили стільки, що єдиною їх надією залишається віра в те, що влада зміниться і їм пробачать. Причому їм вже все рівно яка буде ця нова влада, хоч путін, головне, з'явиться шанс врятувати свою дупу. Це їм так помилково здається.

За останніх три роки ці всі люди, що потрапили в московське болото рухались занадто активно (в прямому і переносному сенсі) і занурились занадто очевидно. Тому не дивуйтесь і не шукайте причин об'єднання портнова, парасюка, найєма, балашова і саакашвілі. Причина одна - їх об'єднує московське болото.

Про ступінь занурення дуже красномовно свідчать дії афганського резидента болота, який занурився до такої позначки, що згодився на роль вербувальника жертв і їздить по Україні, збирає студентів, закликаючи їх на мирний мітинг в той час коли Лушпайка збирає тітуханів на рівалюцію. Це при тому всьому, що Венеційська комісія перекреслила їхню гівнописанину, в них навіть приблизно немає 300 голосів для озвучених "реформ", а отже причин для путінгу нема ніяких.

Але при цьому, будучи зануреними по вуха, випльовуючи болото з брудних писків, продовжують закликати людей йти до них і збирати на болоті гриби.
І коли, в 2014 році, не можна було зрозуміти що ці люди роблять на болоті (хоча кожна адекватна людина розуміла, що грибів на болоті немає), то зараз коли люди занурились по вуха в трясовину і розказують, людям, що вони збирають гриби, їхні мотиви стали більш ніж очевидними.

Мотиви прості - це не "реформа". І не повалення влади, засмоктаний по вуха об'єкт московського болота ніяким чином не загрожує владі.
Мотив - заплямувати владу кров'ю, поставити тавро диктатора, зрівняти з януковичем. Тому й збирають вони тітушок і їх жертв за 180 грн.

Тільки одне вони забувають за 2 речі:
1) Саме вони, як організатори, несуть повну відповідальність за "тітушок Порошенка", яких вони туди звезуть і за жертв, яких вони зігнали за 180 грн.
2) Чим активніше ти рухаєшся - тим швидше засмоктує болото.

Буду сподіватись, що для деяких персонажів це будуть останні їх рухи в московському болоті, перед українською чи грузинською тюрмою.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • СБУ при Грицаке. СБУ при Баканове:

  Аркадий Бабченко 3 ч. · СБУ при Грицаке: Получает информацию, что на территории Украины хотят убить беженца…

 • Цікавий вигляд

  Валерій Прозапас 3 ч. · Цікаво зараз виглядає українська міліція, після показового вбивства білоруса в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments