emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

НКВД під виглядом боївки УПА

НКВД під виглядом боївки УПА

Я трохи послухала план Міхуіла Самуел'євича"как спасті Украіну за 70 днєй".
Одні пункти виконуються і без нього, інші - маніловщина, красива на папері, але непідйомна для реалізації ні за 70 днів, ні за 700.
цільова аудиторія цього плану - мрійники і інфантали. якщо без компліментів - дурні. (це якщо не торкатись рос.агентури).
розробники "плану" - люди без принципів, з російськоцентричним мисленням, які тримають українців за лохів, готових зруйнувати свою країну заради якогось вождя.
А загалом вся ця шняга коло-ради виникає після того, як парламент приймає низку важливих реформ, що будуть зменшувати корумпованість різних ланок влади і наближати нас до Європи. Коли підняли зарплати-пенсії і масштабно ремонтують дороги. Коли Штати збираються дати нам зброю.
Просто деяким політичним силам і Кремлю невигідно, щоб Україні стало краще.
Камуфльована красивими, правильними словами спроба повернути все взад, відіграти тут поразку "русского міра", знищити етичний пафос Майдану (недарма вони так старанно роблять симулякр) і моральну перевагу тих, хто повстав 4 роки назад.
Плюс амбіції, жадібність і криза середнього віку авантюриста Саака.
На рахунок крові.
Перестаньте вже повторювати задану, мабуть, організаторами цієї спецоперації мантру: ах, проллється кров і тоді знову повстане розгнівана Україна. Серйозно? А що, всі бігають за "ягуаром", який звільнив від проросійського люмпену захоплену Харківську ОДА? А на чию сторону стало суспільство, коли 31.08.2015 р. під ВР кинули гранату і вбили 4 нациків? На сторону поліції.
Та на руках би носили тих полісменів, які винищили б до ноги колорадів в Донецькій ОДА і Луганському СБУ.

Тому що є виправдані дії і невиправдані. На захист України і проти інтересів України.

Щось я не спостерігаю в суспільстві бажання перетворити свою країну в гігантське Динири, щоб Семенченку, Галу, Сааку, іншій російській агентурі і т.д. було зручніше злитись Росії і набивати собі кишені, тобто "займатись реформами" бугага.
Тому, якщо ця тусня захоче щось поштурмувати і її поліція і нацики вкладуть пиками вниз - суспільство не буде на стороні побитих пик рекозлюціонерів, навіть не сподівайтесь.
Хіба може поплаче над поламаною долею якогось щирого патріота, якому не вистачило мізків зрозуміти, що він діє всупереч інтересів України.

Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments