emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Каськів. Довгограюче лайно

Каськів.
Професійний патріот і професійний клептоман.
Квадратна прісна тушка, яка обіграла свою участь в революції на граніті і конвертувала її у масні посади за усіх влад і режимів.
Улюбленець Ющенка, якого зараз активно зараз активно відбілює «піднощик туалетного паперу Колесніченка, він же начебто політолог — Руслан Бортнік.
Людина, яка ніколи не вирізнялась видатним інтелектом. Але прославилась скандальними романами, розповідями про подорожі в екзотичні країни і першими резонансними угодами з лижниками.
Каськів пише, що уже повернув украдене в бюджет.
Тому більш за все посвідчить на правильних людей і далі вестиме своє тусовочно-нікчемне-паразитуюче життя. Не здасть же Фурсіна з Льовочкіним)
Аби ще десь не всплив, як пластик у затхлому ставку.
Аби не отримав орден чи подяку, як уже було з Атрошенком і Герегою, які раніше дуже любили Януковича, а зараз прописались в реформатори по-новому.

Каськів це взагалі не історія про людину на прізвище Каськів.
Це про те, чого українські стартапи вмирають на стадії ембріона. Чого інвесторам тяжко зрозуміти місцеву душу і знайти логіку. Це також історія, чого «інвестиції» в нашій країні це завжди якийсь Роттердам+, Курченко і Медведчук, або брудершафт зі Злочевським.

Ну, і головне, як кожна революція виносить на берег довгограюче лайно. І через яке не хочеш більше ніяких походів на революції заради комфорту чужої дупи.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments