emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Наш шлях

жаль, що в виразі "политическоє животноє" Саакашвілі виявилось, що "животноє" - це характеристика особи, а "політичне" - всього лише сфера застосування. і що історія боротьби з корупцією і успіху Грузії зовсім не така успішна, як нам вдували в вуха.
схоже, що ні одна країна пост-совка, окрім країн Балтії, не змогли генерувати в президенти і еліту людей не пост-совкового гатунку - з розвинутим інстинктом виживання, а звідси і нагрібання в кишені.
Кажуть, що ті країни і в совку відрізнялись, та і пізніше на них мали сильний вплив протестантські країни Скандинавії, з їхнім культом чесності.
Ну, а у ми в своєму південно-східному напрямку європейської провінційності легко можемо генерувати тільки Гуляй-поле в різноманітних варіантах, а не протестантську педантичність, так що це зовсім не те.
Але є і хороша новина. Раз все так фігово у нас з людьми честі і навряд чи ми дочекаємось таку особистість, що своєю політичною волею буде ділити все по справедливості і розуму - значить, ми приречені будувати інституції в змаганні злодійкуватих угрупувань.
В кінці-кінців, такий варіант і надійніше.
Я тої сили частка, що робить лиш добро, бажаючи лиш злого (с)

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments