emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як орденоносне НАБУ рятує гроші Януковича

Слідкуємо за руками ляльководів:

1) В 2014 році знаходять і арештовують гроші януковича
2) В 2015 і 2016 роках ведуться розмови про те як ці гроші стягнути в держбюджет. Придумують різні варіанти закону про спецконфіскацію. Доходять до закону, який є компромісом і раптом... всі екс-риги, риги, самопомочі, квартирооптимісти голосують проти закону.
Своє голосування квартирооптимісти пояснили тим, що гроші януковича МОЖУТЬ розікрасти. Тому, логічно, треба їх залишити януковичу. Той ТОЧНО НЕ РОЗКРАДЕ.
3) ГПУ вирішило піти іншим шляхом, стягнувши кошти в бюджет через суд, що їм вдалося. Замість ейфорії так звані лідєри общєствєнного мнєнія і всім відомі ЗМІ починають поливати лайном ГПУ
4) Через деякий час антикорупційна шарага з назвою Transparency International (ага, та сама, яку очолює свінособака, яка малює рейтинги росії, яку в Україні очолював касько, який свідомо просрав бабки курченка в Латвії)... так от.. ця шарага подає в суд на ГПУ з метою розсекретити рішення суду. Навіщо? Для того, щоб Янек/підставна особа змогли судитися з Україною закордоном.
Породьба с корупційов, ога, ога.
5) Не знаю чим закінчилися ті суди, але сьогодні в гонку з врятування бабла янека включилося орденоносне НАБУ, яке почало пресувати керівництво Ощадбанку за те, що вони перерахували кошти в бюджет. Вдумайтесь!

Я різне бачив, я різного чекав від ідіотів, я відкрито зневажаю ситника, я відкрито і послідовно виступаю за повне очищення НАБУ, включно з останньою прибиральницею, але я навіть в найлютіших збочених фантазіях не міг уявити, що державний орган який просирає 800 млн. грн. в рік, який за 2,5 роки стягнув в бюджет 21,7 млн. грн., додумається вимагати повернення коштів з бюджету злочинцям.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments