emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пізнавальне відео

Пімахова і її агент Боярський.
НАБУ виклало відео з розмовами двох. І там є історії крутіші аніж замусолений фокус, хто кого провокував на хабар. І чи карається це законом.
Жінка схожа на Пімахову розказує, як можна сфальсифікувати документи на українське громадянство. «Это мы сделаем ему родственников...Которые, допустим, по маминой, по папиной линии... Посмотрим ещё. Делаем в суде решение. Делаем ДНК».

Потім, коли по Києву вештається фіктивний французький журналіст, з українським громадянством, а насправді це пітерський кілер «Дінго» або російський полковник фсб Гратов— є проблеми. Бо хтозна скільки так під музичку і вино навидавали паспортів і посвідок на проживання романтичні жіночки із ДМС.
На відео чітко чути, де пані схожа на Пімахову пише, що ціна питання — 30 тисяч доларів.

Це досить гарне пізнавальне кіно. Як сіквел серіалу по Розенблату і Катерині. Але є одне але. НАБУ навчилось знімати гарні відео і розводити чиновників на секс і одкровення. Але той самий Розенблат прекрасно почуває себе в раді і навіть роздає інтерв’ю місцевим журналісткам розважального жанру.
По-моєму прекрасне продовження історій, де діти сепаратистів і друзів ФСБ безкоштовно навчаються на прокурорів у профільному вузі, який кує діячів для прокуратури та СБУ. І свіжого скандалу, де посольство РФ оформлювало нерухомість в ЛДНР, але українське МЗС дізналось про це після розголосу на «плюсах».

PS/ з огляду на історію, методи і попередні заяви ГПУ, Пімаховоі та СБУ, це відео навряд чи приймуть в якості доказу в суді, але воно дуже пізнавальне. І документальне.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments