emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чи іарто терпіти гіперактивного варяга, для якого смак революції краще сексу?

Найцікавіша інтрига вихідних — як обиратимуть міру запобіжного заходу Саакашвілі.
Не виключаю повторення досвідів Коханівського в Святошинському суді. Або навіть гранати, як у Нікополі, заради «боротьби з баригами».
Є натяки про «політичні репресії». Про таку хуєту може говорити лише той, хто не ходив на суди 2011—2013, коли тодішню опозицію обезголовлювали якраз серією надуманих справ.
У свій час викликом для Печерського суду стали емоційні і колючі твіти Юлії Тимошенко про плюшевого Кірєєва.
Але...
Вона регулярно ходила на допити в ГПУ.
Відвідувала судові засідання.
Сіла в автозак без стрибків соратників на даху і мордобою.
Оцими міцними яйцями і вмінням тримати удар в скрутні часи — вона і забезпечила собі 20 років безперебійної кар’єри у вищих ешелонах влади.
Мало того адвокати Тимошенко ніколи не втікали від повісток і вели себе як джентельмени щодо амбітноі прокурорші Фроловоі.
Валентина Теличенко — представниця Луценко і Тимошенко ніколи не переходила межу особистих образ навіть щодо Кузьміна в усіх питаннях — поводила себе підкреслено професійно. Це дозволило отримати ухвали в ЄСПЛ про політично вмотивовані вироки.

А якщо завтра «Міші волю» обернеться втечами, погромами в судах і блюзнірством — це буде зелене світло для моторол і гіві. Для редутів і торнадо. Для диверсантів і втікачів. Приїздіть до Києва і робіть усе, що забажаєте. Влада ж боіться дати по руках)

Я із самого початку скептично ставлюсь до ідеї варяг, що будуватимуть українське проспериті поки аборигени чухатимуть пуза на диванах. Але якщо Яресько, Абромавічус і навіть гастролер Саша Боровик — знайшли своє місце в житті після украінського періоду, якого лисого воююча країна має терпіти гіперактивного варяга, для якого смак революції краще сексу?

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments