emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Точний діагноз з Форуму УП

Ніякий Саакашвілі не агент хуйла.
Він просто самозакоханий ідіот з непомірними амбіціями.
Йому по життю щастило і він повірив, що це не сліпе щастя, а його виняткові здібності.
Коли щастя урвалося з‘явилися прошуки ворогів. Потім ці вороги, яких виявилася більшість Грузії, змусили його тікати за кордон.
І приблукав Міша до свого однокашника, який пообіцяв йому підтримку і пристойну посаду, якщо Міша допоможе йому навести лад у країні. І Міша розкатав губу і вирішив, що тепер він розвернеться на повну, та і держава велика і багата, не те, що гірський аул.
Але Міша, хоч і самозакоханий ідіот, але також розумів, що сам в «ворожому» оточенні нічого не вдіє. Тому й імпортував групу підтримки зі своїх змляків, яких нинішня злочинна грузинська влада залишила біля розбитого корита.
І все по-первах йшло добре. Однокашник дав під управління велику і багату область з перспективою отримати другу посаду в державі.
Після конфузу з папірцем, виданим Віктором Андрійовичем своїй соратниці Юлії Володимирівні, думаю, однокашник обмежився усними запевненнями.
Грузин завзято почав демонструвати свій темперамент і ораторські здібності з результатом близьким до нуля.
І він зрозумів, що йому знову заважають вороги.
І, знову ж таки це лише моє припущення, став вимагати від однокашника дати йому обіцяну посаду, щоб грузин міг розгорнутися в усю міць свого таланту.
Але однокашник вже просік, що то за перець, і призначив менш кипучого, але більш діловитого і вірного йому особисто заочника. І не помилився, бо протистояння між президентом і прем‘єром не було і немає.
Грузин сприйняв це, як особисту образу і призначив однокашника на посаду свого головного ворога.
А далі вже була справа техніки.
Підключилися різні гравці, кожен із своїми інтересами.
І кожен накручував і підтримував запального грузина зі своєю власною метою.
А тому було насрати на все і всіх окрім себе і своєї ролі в історії.
І насамперед йому насрати на Україну та українців, якщо вони не підтримують його амбіцій.
Ну і за 4 роки йому вдалося створити організоване злочинне угруповання на національній основі, цьогт не можна заперечувати.
Але це пояснюється ще й менталітетом невеликого народу, який завжди жив в ворожому середовищі - вони завжди мусили стояти один за одного, щоб просто вижити.
Мене просто дивує скільки в Україні неадекватів, котрі після двох майданів і чотирьох років війни вірять в чарівників, яким варто махнути рукою і враз змінити все пргане на все добре.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987637.msg20584041#msg20584041
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments