emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Обє*днуємося за Україну

І все ж таки дивно, що коли я роками говорю про національну єдність це сприймається як вигуки міського божевільного й небажання критикувати владу, а коли із такими закликами виступають поважні громадські інституції або політики це сприймається як одкровення? Може, це від небажання розуміти правду?
Адже ми, прихильники України, а не Малоросії – від лібералів до национал-радикалів – до 2014 року не мали у власній країні електоральної більшості. Навіть за Ющенка 2004 року багато хто голосував у очікуванні зарплат і пенсій, а не України, просто сам він цього не розумів. Очі у багатьох 2014 року відкрилися саме у зв’язку з війною –і саме так швидко можуть закритися знову, коли війна закінчиться.
Між тим прихильники Малоросії, від шовіністів до комуністів, об’єднані у своєму бажанні поховати Україну й приєднати її до Росії «областями». І навіть добробут свій пов’язують з Путіним, а не із змінами тут. Тому вибір простий – або ми об’єднаємось, захистимо і побудуємо Україну, або тут буде Малоросія. Малоросія, до речі, теж може бути заможньою, демократичною і некорумпованою – саме це пропонував нам Єльцин 1991 року. Тільки Україною вона не буде.
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments