emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Революційний маразм

Коли в революційній стратегії щось пішло не так.

1. Минулого тижня марш за імпічмент закінчився блокадою магазину Рошен із мамками з дітьми. Цього тижня — захоплювали Жовтневий палац під час аншлагового концерту під виглядом «комнату для жен революционеров».

2. Виправдовування про кімнату абсолютно тупі після того, як всі побачили пентхаус за 6000 доларів, а протестувальники біля Ради застяли туалет в готелі «Київ», а ще там щодня по 13 УДОшників (!!!) на комітетських поверхах, хоча раніше було лише двоє внизу.

3. Страшно задовбало калькування усіх знаменних дат і подій революції 2013-2014. Акції 10 грудня, марші 30 листопада...Із штурмом Жовтневого промахнулися. Можна знайти кадри 19 лютого 2014, як його штурмував Беркут і ВВ. До цього три місяці заклад став притулком для мітингувальників і був на межі банкрутства. Зараз у Жовтневому розклад концертів на півроку вперед.

4. Завели два кримінальні провадження. На жаль, вони так же будуть без уваги, як і прориви кордону та стрибки на даху із СБУ. Це гратиме і проти сил Саакашвілі і проти влада, яка не здатна вирішити проблему приручених гастролерів.

5. У Саакашвілі багацько прихильників: наївних, агресивних і пихатих. Але кожен штурм і блокада об’єкту, які не мають жодного стосунку до влади і бариг — грають виключно проти нього. І знову ж таки. Штурми концертів і кондитерських під «плине кача» і чорно-червоні прапори це феєричний пиздець. Певно, Михеілу варто уже відправлятись в Тбілісі і розбиратися там із концертними залами та хачапурними.

Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments